Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasminelle - Pytania -Zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pierwszym dniu krwawienia, czyli w Twoim przypadku w dniu jak go określiłaś "skurcze+plamienie" Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Czarna Malaga



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry dzień,

mam nadzieję, że wybrałam dobry dział. Smile Biorę Yasminelle, już będzie chyba z półtora roku, może trochę więcej. Teraz wypada czas krwawienia z odstawienia. I niby było, ale trudno mówić o "pełnowymiarowym" okresie. Dokładniej: krwawienie trwało ni mniej, ni więcej tylko jeden dzień (czwartek). Jedyne, czym się ostatnio szprycowałam to Clemastinum. Nigdy wcześniej nie miałam aż tak krótkiego okresu. Powinnam się martwić?

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam, M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lena1984



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 12:03 pm    Temat postu: brak miesiączki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanko po zakończeniu 1 blistra pojawiło się u mnie dziwne plamienie a 3 dniu przerwy krawienie. Chociaż okres powinnam dostać w 6 dniu przerwy. Czy to jest normalne??Miał ktoś taki przypadek Czy to krawienie to jest moja miesiączka????//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak sie bierze tabletki to nie ma okresu, i nie obowiazuje "cykl".
nie jest wazne w ktorym dniu dostalas krwawienia z odstawienia.
to krwawienie to nie jest miesiaczka, bo jak sie bierze tabletki to nie ma cyklu, owulacji itd, to jest krwawienie z odstawienia.
wszystko jest w porzadku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lena1984



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Śliczne za odpowiedź Very Happy Pozdrawiam Serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wzięłam dziś 14-tą tabletkę z pierwszego blistra, ale od rana mam śluz typowy dla dni płodnych Confused
Przecież to niemożliwe, żeby to była owulacja..... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

babcia ze mną się też dziwne rzeczy dzieją i sama głupne Neutral
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozpoczełam 4 raz branie tabletek od nowa, a ja dzisiaj wzielam 8mą tabletke z pierwszego blistra. Bralam rok temu przez kilka miesiecy yasminelle, i teraz znowu zaczelam je brac. Tylko mam problem, bo mimo ze to 8my dzien, krwawienie skonczylo sie 12 marca a ja mam plamienia ktorych nigdy nie mialam wczesniej przy stosowaniu tabletek ;/
po stosunku jak ide do toalety, to wyplywa ze mnie ciemnoróżowa sperma. Nie wiem czemu tak sie dzieje, po okresie zawsze max 2 dni plamilam a teraz co to?


p.s. bylam teraz w toalecie i na papierze byl jak zwykle różowy śluz z igielką krwi.. :/
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka, to podobno często się zdarza. Sama miałam taki problem gdy pierwszy raz brałam tabletki (3 lata temu). Plamienie trwało czasami nawet do 15 dnia!
Jak to wyjaśniła mi ginekolog - organizm musi się przystosować do tabletek. Na pewno niedługo minie. A jak nie minie to trzeba będzie zmienić tabletki na inne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jesli traktuje te tabletki jako dzialajace od pierwszej tabletki, to mimo tych plamien jestem zabezpieczona przed ciaza?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 9 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group