Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasminelle - Pytania -Zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli zajdziesz w ciążę pomimo brania tabletek, test ciążowy to wykaże.
co do zmiany klimatu i pracy fizycznej, to wątpię, aby to mogło w jakikolwiek sposób wpłynąć na skuteczność tabletek
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Silje_



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje.
Mialam niejasne uczucie ze podczas przyjmowania tabletek hormonalych test "nie działa prawidłowo".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
angie25



Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krakow
PostWysłany: Nie Lip 06, 2008 11:07 am    Temat postu: problem z yasminelle Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc Dziewczyny :-)czytałam na forum ze równiez Wy miałyscie identyczne objawy podczas przyjmowania yasmilnelle.Chcialam ulatwic sobie sytuacje ale na obecna chwile zaluje wogole tego kroku podjecia zazywania yasminelle.Koncze pierwsze opakowanie a niestety objawy plamienia nadal nie ustepuja jest to dla mnie krepujacej podczas stosunków ,a do tego dostałam dziwna wysypke na całej twarzy i lekki tradzik a nigdy wczesniej nie mialam problemów skornych .nIE WIEM teraz co robic czy brac kolejny blister po zrobieniu siedmiodniowej przerwy czy rzucic to i obserwowac swoj organizm :-(chcialam przesunac okres by dostac go regularnie i nie miec go na czas zaplanowacych wakacji ale teraz ciagłe plamienia sa uciazliwe co mam dalej robic......co uwazacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 06, 2008 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie powinnaś wziąć co najmniej 3 opakowania. na początku organizm musi się przystosować i zdarzają się ciągłe plamienia.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kotka_Psotka
Zbanowany


Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
wg mnie powinnaś wziąć co najmniej 3 opakowania. na początku organizm musi się przystosować i zdarzają się ciągłe plamienia.


popieram Wink



Angie25

Też miałam podobne problemy. Zwłaszcza z cerą. Już mi przeszło! Smile A biorę yasminelle Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paganiniana



Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 4:36 pm    Temat postu: PROSZE POMÓŻCIE! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


witam!

niedługo zaczynam brać yasminelle ale dziś dostałam profilaktycznie skierowanie od lekarza na badanie TSH. czy te tabletki nie zaburzą wyników badań? proszę o odpowiedz, bo nie wiem czy moge zaczac brac te tabletki czy nie!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabletki nie mają wpływu na wynik tsh
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paganiniana



Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki wielkie! pozdrawiam! Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
śniega



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc!
ja tez mam pytanie dotyczące brania yasminelle, widze ze u wiekszosci z Was pojawialy sie "klasyczne" skutki uboczne,
ja jednak biore yasminelle od kilku dni i odczuwam (glownie w nocy)dretwienie lewej reki, myslicie ze to tez ustapi z czasem??

z gory dzieki za odpowiedz

ps. nie spie w jakis dziwnych pozycjach, wiec nie zalezy to od ukladu mojego ciala podczas snu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może brak Ci magnezu lub potasu? przy tabletkach jest większe zapotrzebowanie na magnez
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 4 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group