Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasminelle - Pytania -Zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mrowka900 nowy blister powinnaś zacząć pierwszego dnia cyklu czyli miesiączki.
być może brak okresu jest spowodowany odstawieniem tabletek . nie można jednak wykluczyć ciąży.
test (najlepiej z krwi-bthcg) zrób około 14-16 dnia po ostatnim niezabezpieczonym stosunku (jeśli takowy był).
przed rozpoczęciem brania hormonów lepiej się upewnić czy nie jesteś w ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 7:16 pm    Temat postu: Tabletka wstrzymała okres??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po rocznej przerwie wracam do tabletek. Do tej pory brałam Harmonet. Tym razem ze względu na problemy z cerą gin. przepisała mi Yasminelle.

Wczoraj miałam skurcze, pojawiły się brązowe plamienia. Uznałam to za pierwszy dzień cyklu i wzięłam pierwszą tabletkę.
Jednak na tym się skończyło Confused
Dzisiaj znów kilka beżowo-brązowych plamek i tyle..... Brzuch przestał mnie boleć. Czuję się jak PO OKRESIE Shocked

Co się mogło stać? Może wzięłam tabletkę w nieodpowiednim dniu? Dlaczego to plamienie (bo nawet nie ma mowy o krwawieniu) jest takie słabe?

Przyłączyłam do pokrewnego. babcia no kto jak kto, ale Ty powinnaś już znać regulamin forum i zasady na nim panujące Wink / nowicjuszka

Przepraszam - w nerwach ludzie różne głupoty robią Wink
_________________


Ostatnio zmieniony przez babcia dnia Sob Sty 30, 2010 2:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasami tabletki wstrzymują krwawienie i staje się ono słabsze. może za wcześniej o jeden dzień też przyjęłaś tabletkę. może na wszelki wypadek zabezpieczaj się dodatkowo pierwszych 7 tabletek Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzis już 3 dzień mojego niby-okresu i nic poza beżowymi upławami nie ma Sad

Czy to możliwe, żeby tabletka aż do tego stopnia wstrzymała okres?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, przecież emilka to napisała Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehh dziewczyny, już sama nie wiem.
Moje plamienie (beżowe) trwało 3 dni Confused
Tabletki wciąż przyjmuję, no bo jak zaczęłam to przecież nie odstawię z dnia na dzień.
Dzisiaj (6 dzień) od rana bardzo boli mnie podbrzusze. Mam silne skurcze, tak jakbym zaraz miała dostać okres... a do tego od 6 dni pobolewa mnie głowa Confused

Jeszcze nigdy nie miałam takich dziwnych objawów. Ten Yasminelle chyba nie służy mi najlepiej.

Dzwoniłam do mojej gin, ale będzie mnie mogła przyjąć dopiero za tydzień.

Co się może dziać? Przychodzą mi już różne myśli do głowy, łącznie z ciążą...... Kilka dni przed planowanym okresem było między mna a chłopakiem "gorąco" Wink ale bez wytrysku i na 99% ciążę wykluczam.
Wyobraźnia podsuwa mi jednak najdziwniejsze pomysły Confused

Czy zdażyła się kiedys którejś z Was taka sytuacja? Czy to wina tabletek?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beti1



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak brałam te tabletki to nie mogłam ruszać rękami! szczególnie rano jak wstawałam z łóżka strasznie bolały mnie ręce. Ginekolog zmieniła mi tabletki i już jest oki:) A Twoje objawy to jakby za duża dawka hormonów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sytuacja doszła do normy.
Jestem w trakcie brania 2 blistra i zauważam tylko jeden skutek uboczny: suchość w pochwie Sad Czasami jest tak sucho, że wręcz dostaje podrażnień. Czy to może być od tabletek?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, jak najbardziej. Na to pomocny będzie lubrykant Smile najlepiej na bazie wody (np. durex w błękitnej butelce)
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Junia



Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny!
Mam pytanie czy stres ma zwiazek z tym ze wystapily plamienia w trakcie brania yasminelle??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 24 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group