Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasminelle - Pytania -Zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleksandraaa



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 10:55 pm    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze mi odpowiedziec na moze glupie pytanie ale mnie dreczy. Czy jeden lub dwa luzne stolce bez tresci patologicznych ( krew,sluz) w odstepach czasowych ,mozna uwazac za biegunke? nie sa to duze stolce tylko luźne.
Kieruje pytanie bo obawiam sie antykoncepcja nie jest zachowana jesli to biegunka bo tabsy biore rano a zwykle wyprozniam sie rowniez rano. pomozcie. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakbys miala biegunke, a w tym samym czasie bys brala tabletke co wystapila biegunka, to ta biegunka musialaby byc chyba hard mocna ze mialabys wrazenie ze wydalisz z siebie zoladek..
zanim tabletka przejdzie Ci przez jelita troche to trwa, bo jednak uklad pokarmowy to nie prosta rurka..
a skoro sama mowisz ze kupy bylo mało, to nie masz sie czym martwic Smile
i luzny stolec wydaje mi sie ze nie jest biegunka Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandraaa



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 7:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haha ,,hard mocna" Smile dziekuje uspokoilas mnie :* czasami kupol zdarzal sie 3 godziny po tabletce wiec wiesz. roznie bywa. Smile ale to tylko bylo takie rozwolnienie . dzieki bardzo ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Crispy



Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny, mam takie pytanie. W niedziele skończyłam pierwsze opakowanie Yasminelle i czekam na krwawienie, które uparcie się nie pojawia - 3 dzień dziś mija. Czy to normalne ? Powinnam się martwić ? Tabletki brałam regularnie, co do godziny, żadnej nie pominęłam. też tak miałyście ?

Pozdrawiam, Crispy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie...Może się pojawić 4-5 dnia, albo później...albo wcale...ale nie powinien to byc powód do niepokoju...czasem tak się zdarza przy pierwszych tabletkach.

Mimo wszystko jednak powinnas isc do ginekologa, bo byc moze tabletki sa zle dobrane.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Crispy



Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm chyba wizyta już nie będzie konieczna, gdyż dzisiaj to, na co czekałam przyszło w... autobusie Shocked Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mrowka900



Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie:
Od lutego 2009 brałam tabletki yasminelle ( w tym 1 miesiac przerwy) no i ostatnio zapomnialam kupic tabletek, bo byle swieta, a moja apteka byla zamknieta, a tylko tam moglam kupic. Pierwsza tabletke powinnam wziac 24 grudnia ( i wzielam, bo akurat mialam tylko jedna zapasową tabletke). Niestety w swieta nie udalo mi sie kupic tabletek, wiec mam miesiac przerwy. co powinnam teraz zrobic? Kiedy powinnam zaczac nowy blister?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pierwszym dniu miesiączki.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kicha



Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj piłam dużo alkoholu. O godz 20 wzięłam tablętkę (czyli tak jak codziennie), a o 00.30 wymiotowałam. Wiem, że tabletka wchłania się do 4h, ale czy alkohol nie opóźnił wchłaniania się tabletki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie opóźnił, ale nie należy brać tabletki podczas spożywania alko...Lepiej poczekać z alko aż się tabletka wchłonie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 22 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group