Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasminelle - Pytania -Zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no no ja miałam na mysli że 8 dnia biorę tabletkę Wink
np jak zaczęłam brać pierwszą tabletkę w czwartek, ostatnia wychodzi w środę...
to teraz wezmę pierwszą tabletkę z nowego opakowania w czwartek. dobrze mówię? to będzie 8 dzień Very Happy
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zagubiona_ona napisał:

to teraz wezmę pierwszą tabletkę z nowego opakowania w czwartek. dobrze mówię?

dokładnie tak :)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wink to dobrze zawsze brałam Wink
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandraaa



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 5:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.biore yasmin.zmienilam z logestu na niego.biore 2 blister i za 7 tabletek go skoncze..miedzy opakowaniami nie robilam przerwy.Wczoraj(zostalo 7 tabletek do konca) kochalam sie z chlopakiem i po stosunku wraz ze śluzem/spermą zauwazylam zmieszana z nim krew.Myslaam ze minie do nastepnego dnia lecz trwa do dzis.
Czy to moga byc zwykle plamienia czy co?
ogolnie stwierdzono u mnie nadzerke ale to juz dosc dawno.i ona nie jest grozna.tak to tydzien temu gin stwierdzil infekcje i biore do dzis urosept
Podczas obecnego opakowania wzielam raz 2 tabletki w ciagu doby..Czy to moze niesc za sobą komplikacje.?
a moze to ciąza?

prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz nadżerkę i jej nie leczysz?Na co czekasz?Do tego się kochasz?Nie dość ze nadżerka to jeszcze infekcja... Shocked

Co do plamienia...Moim zdaniem jest to spowodowane brakiem przerwy między opakowaniami.

Co do tabletek 2 w ciagu doby...Po co 2 brałaś?Pominęłaś jedną wcześniej?Jesli tak, to nie masz się czym martwić. Jeśli nie, to proponuję zrobić teraz dłuższą przerwę w braniu tabletek (jak dokończysz te 7).2-3 cykle.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandraaa



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bralam dwie bo chyba mialam biegunke jednorazową..ale ze nie bylam pewna,to dmuchajac na zimne wzielam druga tabletke ( to bylo w pierwszym tygodniu brania tabsow)..
Jak to 2-3 cykle?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Annuszka



Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej,
zaczęłam brać yasminelle w lipcu, czułam się po nich bardzo źle i postanowiłam więcej nie brać. Skończyłam jedno opakowanie po czym dostałam krwawienia 16 sierpnia. Od tamtej pory nie mam kolejnego okresu. Robiłam niejeden test ciążowy (ostatni dziś) wyniki negatywne. Mialam robione usg 28 września, ginekolog nie stwierdziła ciąży. Przepisała mi luteinę, którą zażywałam podjęzykowo 2 tabletki przez pięć dni (lekarka powiedziała, że krwawienie powinno wystąpić w ciągu dziesięciu dni po skończeniu "kuracji", dziś mija dziesiąty dzień a okresu nadal nie ma.) Mam objawy podobne do pms, nieco inne czyli: nabrzmiałe i bolesne piersi (nawet bardzo bolesne), wydęty brzuch, ból w podbrzuszu czasem na środku, czasem z lewej czasem z prawej strony, ogólnie czuję się źle. Podobnie czułam się przed luteiną. Co robić? Czy luteina może nie zadziałać? Jak długo mogę czekać na okres? Proszę o radę... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję udać się do lekarza jeszcze raz. I powtórzyć kurację luteiną.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Junia



Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich:)Mam pytanie-biore yasminelle pierwszy raz.zaczelam w tym miesiacu 1 blister.i moj okres jak trwal 6 dni to teraz jest 12 dzien i jeszcze trwa.to sa juz takie plami.czy to normalne???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kicha



Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile

Od dwóch dni zażywam chrom i chciałabym się zapytać czy wpływa on jakoś na antykoncepcję? Czytałam gdzieś, że chrom w żaden sposób nie zakłóca działania tabletek, ale wolę się upewnić.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 17 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group