Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasminelle - Pytania -Zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To spokojnie. Tabletka zdążyła się wchłonąć.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eh kurde zauważyłam że na ramionach i dekolcie mam dużo wyraźniejsze żyły Shocked pamiętam, że któraś z dziewczyn tutaj pisała w tym wątku że też jej wyszły ale nie pamiętam na której stronie Sad
to może być po tabletkach?
ogólnie u mnie zawsze było widać żyły ale nie aż tak Sad
może to być po tabletkach?
w sumie od końca czerwca tracę wagę - odstawiłam psychotropy.
czy to może być przez to że tracę wagę?

hm i za tydzień w środę biorę ostatnią tabletkę z pierwszego blistra. czy to możliwe żeby piersi mnie zaczęły boleć już w niedzielę (ta co teraz była) haha ja to mam pytania Very Happy nie pamiętam jak to było jak brałam wcześniej tabletki. bo jak odstawiłam tabletki to bywało tak że już ok 14-17 dni przed okresem mnie piersi bolały.

hm i mnie czasami dusi coś w klatce piersiowej. czasami częściej czasami rzadziej. nie tylko podczas brania tabletek. ale wcześniej... nie za mocno dusi ale jednak dusi. eh

hm poszukałam informacji na temat żył i yasminelle. i w sumie na temat yasminelle dużo jest negatywnych opinii...
eh kurcze chyba zmiana tabletek czeka i tyle...
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te żyły mogą być widoczne dlatego, że tabletki powodują nieznaczne nabrzmienie piersi...Co powoduje napięcie skóry i w efekcie "wszystko bardziej widać".

Co do bólu piersi...Mogą boleć przez tabletki...Powinno się to ok 3 opakowania unormować.

Tabletki jak tabletki...Żadne nie są dobre na dobrą sprawę...I nie ma znaczenia nazwa...

Co do tego że dusi...Proponuję napisać w odpowiednim temacie w dziale "Choroby i urazy". Można by się pokusić o wizytę u lekarza w celu osłuchania płuc.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dostalam bardzo silnego plamienia i brzuch mnie mocno boli, wlasciwie skoro juz te 4 tabletki wzielam i skonczyl mi sie blister to moze jednak nie kupowac nastepnego? bo przeciez jak zrobie teraz przerwe to okres wystapi a plemniki chyba juz dawno wyginęły w pochwie... (?)
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to opakowanie powinnaś wziąć bez robienia przerwy...

Co do plemników...W pochwie zapewne tak...ale one nie czekają w pochwie na komórkę jajową, tylko wędrują przez szyjkę macicy i jej jamę do jajowodu...

Moim zdaniem powinnaś to opakowanie przyjąć. Ale zrobisz co uważasz.

A to plamienie jest wywołane tą przerwą którą zrobiłaś...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm... kombinuje i mieszam co Razz

dzieki za wszystko Smile jak ktos na forum panikuje i pyta to potrafie na trzezwo pomyslec i odpowiedziec, samemu sobie jest trochę gorzej Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:
Te żyły mogą być widoczne dlatego, że tabletki powodują nieznaczne nabrzmienie piersi...Co powoduje napięcie skóry i w efekcie "wszystko bardziej widać".

Co do bólu piersi...Mogą boleć przez tabletki...Powinno się to ok 3 opakowania unormować.

Tabletki jak tabletki...Żadne nie są dobre na dobrą sprawę...I nie ma znaczenia nazwa...

Co do tego że dusi...Proponuję napisać w odpowiednim temacie w dziale "Choroby i urazy". Można by się pokusić o wizytę u lekarza w celu osłuchania płuc.


no w sumie wiesz, jak brałam wcześniejsze tabletki to sie mniej przyglądałam mojemu ciału. było mi jakoś obojętne Sad
a teraz oglądam obserwuję. uczę się mojego ciała i reakcji na różne rzeczy.

chciałam podejść do mojego ginekologa (który niestety przyjmuje prywatnie tylko)... ale pech chciał, że odbiłam się od drzwi "urlop do 9 września" Very Happy
a 9 września biorę ostatnią tabletkę z pierwszego opakowania. więc wykupię następne opakowanie. i po 10 dniu "cyklu" pójdę do niego na badanie. pewnie będzie chciał cytologie zrobić. mówił mi, że raz chociaż na pół roku mam się zgłaszać do niego na badania kontrolne. a ostatni raz byłam hm... w marcu albo w lutym.. albo w styczniu Shocked rozmawialiśmy wtedy o odstawieniu tabletek i zrobił mi cytologię.
kurcze myślę, że mógłby mi wystawić skierowanie na zbadanie poziomu prolaktyny... chciałabym wiedzieć czy jest podwyższona dalej a jak jest to jak bardzo. eh
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 6:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz ze mozesz miec wtedy plamienia jak nie zrobisz przerwy? nie wiem czy to nie bedzie mialo jakiegos wplywu na wynik cytologii
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nei. ja chce robić przerwe Very Happy
zawsze tak robiłam i nie widzę potrzeb y by tej przerwy nie robić.
następne opakowanie planuję wziąć po przerwie 8 dniowej Wink
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka Wiem że posiadane wiadomości ciężko odnieść do swojego przypadku Wink

zagubiona Przerwa ma 7 dni. 8. dnia bierzesz pierwszą tabletkę z nowego blistra...Przerwę można skracać, nie wolno jej wydłużać bo przerwiesz ciągłość antykoncepcyjną...I może dojść do ciąży...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 16 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group