Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

WZW B Czy moglem sie zarazić ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Droni



Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 1:58 pm    Temat postu: WZW B Czy moglem sie zarazić ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam takie pytanie jakiś czas temu na imprezie pobiłem się z kolegą a on ma WZW B.Mówił mi że przez rok brał interferon teraz robił jakieś badania i wyszły mu ujemnie,ale od dziecka jest nosicielem bo go zarazili w szpitalu.Nie pamiętam czy był kontakt z jego krwią,ja miałem ranę na ręce.Czy mogłem się od niego zarazić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli Ty tego nie wiesz to skąd my mamy wiedzieć?
wszystko zależy od tego czy miałeś kontakt z jego krwią.
jeśli nie jesteś pewien zrób testy w kierunku wzwb
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Droni



Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To było 2 tygodnie temu czy po takim czasie wyniki będą wiarygodne ?? Mi chodzi o to czy mogłem się zarazić przez krew jak miał on wynik negatywny Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Droni
nie wiem. wiem jedno- jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości idź do lekarza po zlecenie na badanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group