Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wzrost

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
looking



Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 1:21 pm    Temat postu: Wzrost Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam : >
Nie jestem pewny, czy to odpowiedni dział, ale lepszego nie znalazłem.
Niedawno przeczytałem, że jest klinika...czy placówka, gdzie za pomocą fal magnetycznych lekarze potrafią zwiększyć wzrost człowieka nawet o 5 cm! Niestety, szukać tego to jak tej przysłowiowej igły w stogu siana. Znalazłem natomiast na jednym z forów wzmiankę o tym. Jeden z użytkowników napisał, że jego ortopeda powiedział mu, że takie miejsce naprawde istnieje i że znajduje się ono w Gliwicach. Potwierdza to to, że nie jest to tylko wymysł kogoś (na początku tak myślałem). Wkleiłbym linka, ale nie można Sad
Czy ktoś z Was coś o tym słyszał ?
Gdyby ktoś z Was miał jakies informacje na ten temat, byłbym bardzo wdzięczny gdybyście się nimi podzielili Smile)))
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group