Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wzrost

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yOodaas



Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 10:54 am    Temat postu: Wzrost Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Nie wiedziałem gdzie założyć ten temat, gdyż żadne z forów nie odpowiadało kryteriom więc postanowiłem założyć je właśnie tutaj.
Przepraszam za niedogodności

Przejdę do rzeczy.

Mam niecałe 15 lat, 182 wzrostu ważę jakieś 86kg. Od roku trenuję koszykówkę. Moi rodzice są wysocy (ojciec 187, matka 170).
Nie pije, nie pale etc.

Chciałbym jeszcze urosnąć, bo wzrost jest jednak ważnym czynnikiem w koszykówce.

Czy mógłby ktoś mi poradzic, co do tego w jaki sposób mogę zwiększyć wzrost mojego ciała (w górę oczywiście Smile)

Jakieś witaminy ? Rozciaganie codzienne ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yOodaas napisał:
Mam niecałe 15 lat, 182 wzrostu

myślę, że jak na taki młody wiek wzrost jest całkiem pokaźny Smile
mężczyźni rosną do około 20 roku życia. myślę więc, że jeszcze masz czas Smile i spokojnie dobijesz do 190- może nawet więcej:) tym bardziej, że masz wysokich rodziców.
co do witamin- to jak najbardziej Wink zwłaszcza dlatego że po 1. rośniesz i dojrzewasz 2. uprawiasz sport.
jeśli chodzi o ćwiczenia to regularne ćwiczenie jogi powoduje rozszerzenie się przestrzeni międzykręgowych a więc "wydłużenie" ciała o kilka centymetrów.
jednak ja bym poczekała z tym jeszcze - w końcu masz czas żeby urosnąćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group