Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wzrost a dieta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anamia



Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 7:46 pm    Temat postu: Wzrost a dieta Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, gdzie mogłabym umiescić ten temat, dlatego przepraszam jeśli to nieodpowiedni dział.

Od 6 lat chorowałam na anoreksję. To zaczęło się w 6 klasie podst, gdy miałam 154 cm wzrostu.I tak już zostało, choć moi rodzice są raczej srednoiego wzrostu. Teraz zaczęłam zyć" normalnie" i "normalnie " się odźywiać Czy jeśli moja dieta będzie odpowiednia, mam szanse urosnąc????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
molo1



Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 29, 2008 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że masz szansę urosnać człowiek rośnie nawet do 20 roku życia. wszystko zależy od organizmu. poza tym małe jest piekne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
m.michalsky



Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że wzrost w głównej mierze zależy od genów jakie przekażą Ci rodzice. Jeśli sami nie są wysocy, nie licz, że będziesz wieżowcem (są wyjątki). Zwykle wzrost dziecka to średnia wzrostu rodziców. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group