Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wzgrubienie od nosa po ciemieniaczko na czole u noworodka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylkuc1



Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 9:25 am    Temat postu: Wzgrubienie od nosa po ciemieniaczko na czole u noworodka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
U mojego synka pojawiło się na czole coś w rodzaju poprzecznego guza ciągnący się o noska po ciemieniączko, martwiłam się, że może to być jakaś łagodna forma trójkątnogłowia, ale byłam wczoraj u pediatry i dzwoniłam do znajomego neurologa i powiedziano mi że dopóki dziecko rozwija się prawidłowo to nie mam się martwić, ma teraz skończone (5 miesięcy i 3 tygodnie) i nawet wybiega rozwojem o 2 miesiące bo urodził się duży i waży teraz 8.32, przez pierwsze tygodnie strasznie stękał i jęczał i okazało się, muszę zagęszczać pokarm bo prawdopodobnie ma refluks i po tym jak zaczekałam zagęszczać to dolegliwości ustąpiły. Teraz potwornie martwię się tą główką ma w tej chwili 41 cm lekarz nie widzi nieprawidłowości w przyroście, byłabym wdzięczna za informacje co mogłoby to być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magiczna_istota



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja mala ma taka twarda linie ciagnaca sie od nosa do glowki ale z tego co widze po zdjeciach innych dzieci np to normalne i lekaz tez nic nie mowi wiec sie nie martwie tym zabardzo. A ten guz ma jakis inny kolor?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group