Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wytrysk w prezerwatywie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fuxik



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 12:35 pm    Temat postu: wytrysk w prezerwatywie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam was. chcialbym zapytac czy isnieje szansa wydostania sie nasienia na zewnatrz kiedy po wytrysku w prezerwatywie prawidlowym kiedy bylo juz nasienie zrobilem jeszcze kilka ruchow frykcyjnych. dodam ze erekcja napewno jeszcze nie spadla jedynie zastanawiam sie czy nasienie moglo w jakis sposob ujsc kiedy bylo w prezerwatywie a wykonane bylo jeszcze kilka ruchow na pewnej erekcji. (ok 15 sekund)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak nie pękła to jakim cudem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fuxik



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ze niby ruchy frykcyjne(ktorych bylo jeszcze kilka kiedy juz byla sperma w srodku) przesunely sperme ktora juz tam byla wzdluz penisa i uleciala. chociaz byl wzwod pelny nadal..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Wto Paź 25, 2011 6:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sperma płata figle, bo jej celem jest zapłodnienie przecież . . .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
psiuta1234



Dołączył: 16 Sty 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 10:13 am    Temat postu: Po dojściu z prezerwatywą nie przerwaliśmy stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę o szybka odpowiedź doświadczonych osób nie chce głupich odpowiedzi.

Dziś rano kochałem sie z dziewczyną. Miałem prezerwatywę Durex extra safe. dobrze ją założyłem i nie miała powietrza w zbiorniczku na nasienie. I cała sprawa polega na tym że doszedłem w niej i po dojściu( w prezerwatywie) były jeszcze z 4 "pchniecia" z nasieniem w zbiorniczku po pewnej erekcji. Prezerwatywa nie była pęknięta i nic się z niej nie wylało. (chyba że na moje jądra ale to znaczne ilości i nie dostało sie do pochwy). Dla dziewczyny skończył sie okres 4 stycznia 2011 roku z tego co wiem ma teraz dni płodne. CZY MAM JAKIEŚ POWODY DO OBAW?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

psiuta1234 w dni płodne nie polecam konczenia w gumce, na dodatek w srodku bo podczas pchniec moze dojsc do uszkodzenia i całosc wyleje sie do srodka.
jesli gumka była cała to nie ma powodu do zmartwien,
nast razem radze uwazac Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
psiuta1234



Dołączył: 16 Sty 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak zdjełem prezerwatywe to była cała nie była pęknięta ani nic jak 2 razy sie upewniłem. Mówisz że jeżeli była cała to nie mamy sie czego obawiać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze tak.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group