Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wytrysk w prezerwatywie - pytanie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 11:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli dziewczyna miała dni płodne to jest możliwość, ponieważ z tego co rozumiem to doszedłeś w prezerwatywie (będąc w niej), która okazała się być pękniętą, czyli nasienie na pewno zostało w pochwie.. tak było?
jeżeli natomiast prezerwatywa była pęknięta, ale nie doszedłeś w pochwie to ciąży nie będzie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karol5377, jeśli były to dni płodne, a prezerwatywa była pęknięta i doszedłeś w niej to ciąża jest jak najbardziej możliwa .. jeśli natomiast to były niepłodne to raczej nie ma możliwości zapłodnienia .. wykonajcie test dla pewności.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plus ja tak zapytam z ciekawosci.. czemu Ty powtarzasz to samo co ktos inny pisze? przeciez jak jest 1 odp z wytłumaczeniem to po co wałkowac znow to samo?
o post wyzej Nastja dała pelna odpowiedz a Ty teraz piszesz to samo co ona Razz gdyby nikt nie udzielił odp to wtedy Twoj post rozumiem a tak?
przeciez userzy nie sa głupi Smile im wystarczy 1 raz wytlumaczyc a dobrze Smile

btw: sorry za off'a. zauwazylam to juz jakis czas temu i postanowilam zapytac.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest pw Razz
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, tak ? nie zauważyłam, że to samo napisałam, przeczytałam pytanie i od razu odpisałam, nie czytałam postu nastji tak szczerze mówiąc, proszę moderatora o skasowanie mojego postu, w którym dostarczałam odpowiedzi ..

sorki ..
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PLUS nikt nic nie bedzie kasował Smile ale poczytaj sobie swoje posty pod czyimis. sa identyczne i nic nowego nie wnosza Wink to taka mała uwaga na przyszlosc zeby nie powtarzac sie Smile
Nowicjuszka spokojnie Razz juz wchodzimy na własciwy temat Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł7



Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,czy w czasie wytrysku z prezerwatywą w pochwie można zajść w ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TAK, jesli:
- gumka peknie lub ma uszkodzenie mechaniczne ktore nie jest widoczne gołym okiem\
- jesli jest owulacja lub tuz przed dnia + dni płodne ale to chyba jasne.

wiec jesli chcesz konczyc w gumce i w srodku musisz spr ja 10x przed finałem i liczyc sie z ewentualna wpadka bo gumka to tylko gumka, moze zawiesc.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł7



Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gumka była sprawna i sprawdzałem,tzn ze jest mniejsze ryzyko zajścia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie pękła i nie zsunęła się to nie ma szans na ciążę.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group