Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wytrysk w prezerwatywie - pytanie

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Landon



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 4:49 pm    Temat postu: wytrysk w prezerwatywie - pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich mam takie pytanko czy w stanie stosunku (zalozona prezerwatywa) gdy dojdzie do wytrysku w czasie gdy czlonek bedzie w pochwie mozna jeszcze sie uprawiac sex przez jakis czas w tej samej prezerwatywie ??? bo sie troche boje czy aby przez to nie pekla albo gdzies niechcacy sie wydostala sperma na zewnatrz. moze i troche dziwne pytanie ale jak dla mnie wazne Smile

Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas stosunku w prezerwatywie,po wytrysku nasienia należy zaraz wyciągnąć członka z pochwy,nie należy się kochać dalej,gdyż prezerwatywa może się zsunąć na skutek osłabienia wzwodu Exclamation Jeśli macie ochotę na ponowny stosunek,to po prostu załóżcie nową Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze oczekiwalem innej odpowiedzi Smile ale dzieki za info. Pozdrawiam
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj uważnie ulotke, jest tam napisane że "prezerwatywa jest JEDNORAZOWA" tzn, do 1 wytrysku i dalej czytamy, po wytrysku należy zdjąć prezerwatywe przytrzymując ją aby sperma nie wydostala się na zewnątrz. Uprościłam to abyś mógł zrozumieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karol0988



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 1:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy po wytrysku moge zmienić prezerwatywe i dalej sie kochać ??? prosze o odpowiedz


-----edited by emilka-----
nie pisz dwóch jednakowych postów w innych tematach. jeden został skasowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dasz rade to dlaczego nie? Very Happy ja bym radzila szybki prysznic i mozna dalej szalec Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karol0988



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lumidi



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh, jakby mój chłopak tak chciał pod rząd to ja byłabym w niebie Very Happy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
basiusiuma



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama pawda nalepiej stosowac metody naturalne + pezerwatywa moim zdaniem zawsze to jedno wiecej Very Happy haha a jak dziecko bedzie to tez fajnie Very Happy Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karol5377



Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 6:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem Crying or Very sad podcas stosunku w prezerwatywie gdy doszlo do wytrysku to wyciagnolem czlonek z pochwy i poruszalem nin i wtedy dostalem pelnego wytrysku ale okazalo sie ze gumka byla peknienta i nie wiem czy mozliwe jest zeby podczas stosunku moglo sie cos wydostac z nasienia nieswiadomie Crying or Very sad i kiedy doszlo do wytrysku to opuscilem pochwe kilka sekund przed dostaniem wytrysku Crying or Very sad czy jest mozliwe zebym wpadl Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group