Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wysypka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iskiera2



Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 9:36 am    Temat postu: wysypka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od kilku dni mam bóle głowy, zwłaszcza przy gwałtownym poruszaniu głową lub oczami, być może światłowstręt. Dzisiaj obudziłem sie z wysypką na całym ciele i zaczyna mnie to niepokoić. Ponadto wydaje mi sie ze mam powiekszone wezly chłonne chociaz nie wiem czy ma to jakiś związek.

jakiej choroby moga to być obiawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niasia



Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I co to było?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stella28



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A brałaś może jakieś leki przeciw bólowe? Podobno organizm może i w ten sposób reagować - ale trzeba od razu wybrać się do lekarza, albo najlepiej do szpitala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group