Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysypka, świąd, kiła? [ZDJECIA]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bukowsky234



Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 11:54 pm    Temat postu: Wysypka, świąd, kiła? [ZDJECIA] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór,

Tak się zastanawiam... Albo sobie to wkręciłem, albo faktycznie coś jest na rzeczy, ale do sedna...
Przed świętami Bożego Narodzenia, w połowie stycznia, na początku lutego i na końcu miałem kontakty seksualne z koleżankami. Były to 3 różne osoby. Uprawiałem z nimi pełne stosunki seksualne (w zabezpieczeniu!) i czasem same oralne (nie raz bez gumeczki) i się obawiam, że mogłem się zarazić... kiłą. Nie wiem, czemu akurat ta choroba [żadna z tych dziewczyn jej chyba nie ma], ale jakoś tak zacząłem o niej czytać i być może się doszukuję niepotrzebnie, ale zapytać nie poszkodzi.

Objawy:
- Od 3-4 dni uciążliwe swędzenie całej skóry - zwłaszcza głowa i plecy
- lekko czerwone dłonie, od góry, przeszło lekko, gdy posmarowałem kremem Nivea
[link do zdjęcia nieaktualny - usuwam]
- krostki na łydkach:
[link do zdjęcia nieaktualny - usuwam]
- jakieś wypryski na głowie (zdarzają mi się od kilku lat)
[link do zdjęcia nieaktualny - usuwam]
- na jednym paznokciu zrobiła mi się biała plamka, ok 2-3 mm

Żadnych raczej innych zmian nie zauważyłem (mam też chyba przepuklinę, ale to już z rok, także okej Razz )
Generalnie też mam problem z trądzikiem. Czasem mam wypryski na plecach, klatce piersiowej, głowie. Na twarzy to standard.
Bardziej typowo kiłowych objawów raczej nie miałem. Żadnego owrzodzenia, złego samopoczucia, powiększonych węzłów chłonnych.
Nie wiem, czy to ważne, ale czasem mam też wrażenie, że w okolicach odbytu czuję lekki ucisk jakby, coś jak BAAARDZO delikatne hemoroidy [miałem ich atak ok. roku temu, stąd wiem, jak to jest], ale nie jest to uciążliwe.

U lekarza jeszcze nie byłem.
Czy można coś przypuszczać po tych objawach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jogobelny



Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pomorze
PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możesz się przejść do dermatologa zapobiegawczo, ale raczej nic Ci nie będzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A do lekarza kolega nie raczy? Zmiany na narządach są?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group