Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysypka po depilacji

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewa``
Gość









PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 3:07 pm    Temat postu: depilacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam produkty do depilacji firmy Veet,wyprobowałam i nic mi nigdy nie wyskakuje Very Happy
Powrót do góry
VJ
Gość









PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Najpierw należałoby rozgraniczyc pojęcia: golenie i depilacja. Odpowiem tak, gdy się goliłam, nie miałam żadnych krostek, lecz odrastające włoski mnie drażniły. Rok temu albo troszkę dłużej, zaczęłam się depilować. Czasami mam krosty, ale tylko wtedy, gdy depiluję się rzadziej niż co tydzień. Wtedy depilacja powoduje nawet ból i większe podrażnienie, ponieważ włosy, które zdążyły już zbyt mocno odrosnąć, są mocniejsze i trudniej je wyrwać.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
matim



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 11:22 pm    Temat postu: Wysypka po depilacji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mojej dziewczynie pojawia sie wysypka po depilacji narządów płciowych i chciałem sie zapytac czy jest moze jakas skuteczna metoda zeby temu zapobiec??

Z góry dziękuje za pomoc

---edit by emilka---
temat został przyłączony do takiego samego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maleńkamyszka



Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 7:03 pm    Temat postu: depilacja okolic intymnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po depilacji wyskoczylo mi jakies podraznienie jak sie go pozbyc??


-------edited by emilka----------
temat przeniosłam do pokrewnego problematyką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matim to normalne przy podrażnieniach tak wrażliwych okolic...

Sposób?Najlepiej iść do profesjonalistki i zobaczyć czy to nie jest wina techniki depilacji...No i zmienić preparat do depilacji, oraz stosować balsamy łagodzące lub kremy po depilacji.

maleńkamyszka dać skórze trochę czasu i użyć kremu po depilacji, łagodzącego podrażnienia...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mojra3



Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wysypkę i okropną skórę po goleniu zawsze, po depilacji czasami także trafiały się krostki, ale po przeczytaniu wielu tematów i postów i rozmowie z dermatologiem wiem, że to jest stan zapalenia mieszków. Bardzo ważna jest przy tym higiena, także dezynfekcja miejsca przed dpilacją i po, może być wodą utlenioną i zapobieganie, ja smaruje tribioticiem czy jakoś tak...taka maść w saszetkach i czasami clotrimazolem, te wszystkie kremy po depilacji/goleniu to ściema...nasmarowałam się nimi sporo.

uf się rozpisałam, ale też może ktoś trafi i coś poradzi się, bo znam ten ból... krostkowe nogi i ręce... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lili29



Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prponuję coś delikatnego. Krem Veet nie podrażnia nawilża a jest efekt peelingu. Ja wypróbowałam i jestem zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grazinka



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 13, 2019 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wysypka po depilacji to normalka. Warto zmienić metodę i zacząć stosować preparaty kojące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group