Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysypka na ciele ( dłonie, twarz itp. )

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
no nie wiem



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 11:53 am    Temat postu: Uczulenie/wysypka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam pewien problem, nie wiem też za bardzo jak go opisać dlatego też nie wiem jak szukać podobnych dolegliwości. mianowicie na prawej rece na 2 palcach i od boku na zewnętrznej stronie dłoni pojawiło mi się jakieś dziwne uczulenie/wysypka. Trochę czerwone i takie krostki wypełnione jak by czymś białym, dodatkowo to swędzi. Gdy drapię to przestaje ale jednocześnie te krostki uszkadzam. Czasem smaruje jakimś kremem aby to nawilżyć bo gdyby nie to to skóra zacznie robić się strasznie sucha. Tak wiem powienienem się udać do dermatologa, jestem zapisany na wizytę ale najbliższa dopiero za niecałe 3 miesiące:/
Trochę mi to przeszkadza i nie chce aby to się rozniosło na większe obszary mojego ciała. Spotkał się ktoś z czyms podobnym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do lekarza ogólnego. powinien pomóc , być może skierować na jakieś badania lub przepisać odpowiednią maść.
na forum nikt Ci nie udzieli pomocy gdyż z Twojego opisu niewiele wynika. poza tym chorób przybierających taką postać może być co najmniej kilka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janusz Swiderski



Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 7:26 pm    Temat postu: Białe plamy na rękach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na ręcach powstały białe plamki i one się nie opalają,mówią że to jest brak pigmentu,jak z tym zaradzić.

Dodano po 9 minutach:

Na ręcach powstały białe plamki i nie opalają się,że to jest brak pigmentu.
jaka jest na to rada proszę o odpowiedz.
Janusz.Swiderski@gmx.net


pisz w odpowiednich działach i nadawaj postom tytuły.
temat wydzieliłam gdyż ewidentnie nie nadaje się do tłumaczeń z łaciny.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
no nie wiem



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak wiem cieżko opisać takie coś.
Byłem u lekarza nie stwierdził nic specjalnego przepisał jakąś maść Elocom. I kazał iść do dermatologa. Lecz ze najbliższe terminy są na 27 wrzesień to trochę poczekam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szalony1984



Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tychy
PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 10:36 pm    Temat postu: wysypka prosz eo pomoc!!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , mam problem tzn nie ja ale moja zona. Problem dotyczy wysypki na ciele sa to rozowawe male plamki, ktore pojawily sie w pierszenstwie kolo miejsca intymnego. Czytalem na temat łupiezu ruzowego wydaje mi sie ze jest to podobne. Ma wysypke w miesjcach ktorych najbardziej sie poci czyli pod biustem oraz w okolicy pachwin teraz wyszlo juz na szyje. Nie wiemy co robic znajdujemy sie teraz w Angli ciezko nam znalesc dermatologa moze wy jakos pomozecie bardzo bym prosil o szybka odpowiedz . Pozostawiam swojego maila balwaneq@poczta.onet.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magiczna_istota



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 7:45 am    Temat postu: Wysypka na ciele ( dłonie, twarz itp. ) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegos czasu pojawialy mi sie takie "krostki"< nie widze zadnego plynu w srodku sa rozowe, suche, nie swedza> na zgieciach palcow poczatkowo myslalam ze jest to alergia na srodki czyszczace. Bo zaowazalam je akurat po sprzataniu lecz ostatnio pojawily mi sie takie rowniez na lokciach i dzis zaowazylam pare na kolanie. Co to moze byc? Nie zabardzo jestem chetna isc do lekaza gdyz nie mam ubezpieczenia a mieszkam w stanach i musiala bym zaplacic fortune... prosze o pomoc! jesli to cos pomoze to mam w domu psa i kota...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group