Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysypka na buzi po lekach sterydowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewa2888



Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 4:31 pm    Temat postu: Wysypka na buzi po lekach sterydowych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie mianowice od jakiegos czasu mam zmiane we wlosach ( nie wiadomo co to czy azs czy luszczyca) i teraz po rozjasnianiu wlosow zrobila mi rana dostalam na to diprosalic i lorinden c ( sterydy) i po 3 dniach wysypalo mi buzie takimi poskornymi guzkami ( glłównie policzki ) i pali mnie to.
nie mam pojecia co teraz robic czy stosowac cos na to czy to zejdzie samo po odstawieniu lekow czy trzeba leczyc czy , nawet boje sie myslec tak juz bedzie.????
wyglada to tak jak skora ludzi cwiczacych na silowniach i bioracych sterydy na mase.

prosze o odpowiedz bo jestem zrozpaczona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinnaś udać się do lekarza.
nie lecz się sama bo to może tylko utrudnić diagnozę lekarzowi a co za tym idzie - wyleczenie Cię .
poza tym leczenie się na własną rękę może tylko pogorszyć sytuację.

czy w skutkach ubocznych jest wypisany taki objaw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bianka16



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety przy leczeniu sterydami zdarza się coś takiego. Z własnego doświadczenia wiem,że kiedy tylko odstawi się sterydy, wszystko wraca do normy, gorzej jeśli tych sterydów odstawić nie można, wtedy tylko konsultacja z lekarzem pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group