Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysokie alat, gniecenie wątroby - powrót HCV?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przecinek ,



Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 10:02 pm    Temat postu: Wysokie alat, gniecenie wątroby - powrót HCV? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem robione dziś badania morfo i biochemie. Morfo wyszła dobrze a w biochemii Alat 91 a Aspat tylko o 1 punkt od normy jest wyższy. Czy to mógł powrócić HCV?! Parę lat temu sam z siebie się z tego wyleczyłem i biochemia wychodziła normalnie. Od 2 tygodni gniecie mnie regularnie wątroba a od 2 miesięcy nie mam zbytnio apetytu - jem na siłę.
A może alat się powiększyło bo zjadłem wczoraj obificie czosnku i chilli?

Wyczytałem że przy problemach z wątrobą swędzą ręce i stopy. Mnie w lipcu przez tydzień właśnie one swędziały ale tylko w nocy i wydawało mi się że to komary ale na drugi dzień nie było żadnego śladu że to były ugryzienia.

Ostatni raz biochemię miałem robioną na początku tego roku i było wszystki w porządku.

P.s Gniecenia wątroby mam już od 2lat ale występowało sporadycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pdeta



Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 9:48 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak z alkoholem?Sprawdż za jakiś czas jeszcze raz aspat i alat.A tak swoją drogą kiedy byłeś ostatni raz w poradni hepatologicznej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group