Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wysoka gorączka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sani



Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łobez
PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 4:54 pm    Temat postu: wysoka gorączka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cze mam pytanie boli mnie brzuch i wczoraj wymiotowałam i 39,2stopnie celcjusza miałam wraz z rozwolnieniem i nie wiem co to jest. pomóżcie dzięki z góry Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Prawdopodobnie masz grypę żołądkową może brzmi to śmiesznie ale dolegliwości nie są śmieszne. Dużo pij płynów, nie jedz nic ciężkostrawnego.Weż witaminy by się wzmocnić a na biegunkę SMECTA najlepiej połóż się do łóżka.Mnie trzymało 5 dni.Jeżeli przez 3 dni niepoczujesz się trochę lepiej to udaj się do lekarza. Powodzenia
Powrót do góry
Tomekk



Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To prawdopodobnie PTASIA GRYPA xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group