Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wyrostek

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lord Vedos



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 4:16 pm    Temat postu: Wyrostek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odczuwam ból w okolicach lewego podbrzusza przy poruszaniu się, wyprostowaniu itp. Czy może to być zapalenie wyrostka?

Mam tak od wczoraj ale ten ból czasami ustępuje i wogóle moge wszystko robić normalnie... Nie mam gorączki ani innych objawów zapalenia wyrostka więc już sam nie wiem co to może być :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może niech tym jednak zajmie sie lekarz, niech oceni co to jest.

Takie zgadywanie do niczego nie porwadzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiasz



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 7:36 pm    Temat postu: wyrostek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taaaaa jak ja mialam zapalenie wyrostka to 2 lekarzy stwierdzilo, ze to zatrucie i przez 2 dni dostawalam zastrzyki. dopiero na trzeci dzien trafilam na dobrego chirurga, ktory wyslal mnie od razu do szpitala. w ostatniej chwili bo wyrostek juz pekl. fuuuj
co nie znaczy ze nie masz isc do lekarza Wink
gdy ma sie zapalenie wyrostka to boli nie jak naciskasz brzuch tylko jak puszczasz. sprobuj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Satan Sulejman
Gość









PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdaje mi sie, jako wnikliwemu gapiowi, widzieć osoby z wyrostkiem w stanie agonalnym...jest to niesamowity ból...Ale z tego, co wiem, po stronie prawej, prawe podżebrze dokładnie. NO i jest ból kurczowy...

Ale i tak zgłoś się do lekarza, gdyż wymagasz badania. Po co do cholery zwlekać ?!
Powrót do góry
ANETA23
Gość









PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 2:02 pm    Temat postu: wyrostek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...
ja odczuwam ból po prawej stronie brzucha i w podbrzuszu...krew ok, mocz ok, CRP ujemnie, stwierdzono kamyczek w prawej nerce ale podobno nie ma to nic wspólnego z bólem brzucha po tej stronie.Lekarze nie wiedzą co jest.
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak lekarze nie wiedzą co to jest, my tym bardziej. Very Happy

Zgłoś się do lekarzy specjalistów, którzy się znają na sprawie. Chyba, że u takich już byłaś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 7:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze masz zapalenie przydatkow, albo jakas infekcje drog rodnych?
zapytaj ginekologa
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lord jest raczej facetem i nie ma przydatków;P
Powrót do góry
kasiasz



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 7:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w "ostrym dużurze" byl kiedys facet z jajnikiem, wiec moze... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mika1989
Gość









PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mam takie bóle i jak trafiłam do szpitala to lekarz jeden stwierdziła ze ostre zapalenie wyrostka, ale potem okazało sie ,że to nie wyrostek i do tej pory nie wiem co to jest, a miesiaczki mam bardzo bolesne
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group