Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wyrostek a moze lamblie ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 23, 2006 11:43 pm    Temat postu: wyrostek a moze lamblie ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj jak wstałam rano to zaczeło bolec mnie w prawym boku , potem ból minoł , ale w dzien czasem sie pojawiał jednak nie był silny...Czy to wyrostek a moze powodem sa lamblie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Gru 25, 2006 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbuj położyć się na plechach i zgiąć nogę (prawą) jeśli to wyrostek, powinno boleć. Ale nie jestem lekarzem więc nie wiem na sto procent! Smile Lamblie wyleczy tabletka albo syrop przepisany w poradni.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 25, 2006 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uff to chyba jednak nie bedzie wyrostek , boli mnie prawa nerka i to mi jakos promienieju na prawy bok..Lamblie mam na pewno , nie leczone dosyc długo ..

ps.. ja tez jestem z zabrza Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Gru 26, 2006 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uczysz się, studiujesz, a może pracujesz? Razz
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 26, 2006 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ucze sie , jestem teraz w maturalnej klasie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group