Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wyprawka dla niemowlaka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DZIUNIAk



Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 5:32 pm    Temat postu: Wyprawka dla niemowlaka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W lutym przyjdzie na świat moje maleństwo , w związku z tym mam pytanie , co powinna zawierać wyprawka dla malucha , ale tak na pierwsze 2 miesiące życia dziecka .W internecie są gotowe zestawy , ale nie wiem czy jest w nich wszystko co potrzeba np ten
----------link usuwam. to nie miejsce na reklame. prosze takie sprawy załatwiac na PM. na forum dozwolone sa jedynie adresy stron www z BiomeDical Smile --edited by Wind_Of_Hope---

.Co myslicie ? Proszę o rady.Będę wdzięczna za każdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem możesz sobie podarować body z krótkim rękawkiem. nawet jak w domu gorąco to chyba lepiej maluszkowi założyć cienki z długim rękawem.
kaftaników lepiej mieć więcej- na początek są fajne bo łatwo je założyć nawet temu kto nie ma wprawy.
lepiej też zaopatrzyć się w koszulki na zapinanie- takiemu maleństwu cięzko ubrać coś przez głowę.
do tego śpioszki/ pajacyki. czapeczki.
lepiej nie kupować najmniejszego rozmiaru bo dziecko może urodzić się większe i klops będzie Wink a do większych zawsze dorośnie Smile
zaopatrz się też w ciepłe skarpetki i kocyk.
fajne są także rożki- nie tylko grzeją ale i pomagają w początkowym noszeniu Maluszka.
warto mieć kilka- kilkanaście pieluch tetrowych- do podłożenia pod pupę podczas przebierania, do mycia, do wanienki, do wycierania buzi.
na wychodzenie na dwór dobrze się zaopatrzyć w jakieś kombinezony, niekoniecznie z nogawkami. coś takiego ala śpiwór.

do tego dochodzą smoczki uspokajające , butelki do herbatki, do mleka.
komsetyki do pielęgnacji ciała: mydełko, oliwka, krem. chusteczki nawilżające, maść na odparzenia (najlepiej Sudocrem) albo Tormentiol.
no i oczywiście pampersy Smile
na razie to tyle jak mi się jeszcze coś przypomni do dopiszę Very Happy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/forum/wyprawka-dla-noworodka-vt5474.html?highlight=wyprawka
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 6:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze możesz sobie kupic pojemnik na pileuchy.
Podobno się sprawdza i jest bardzo przydatny.
Ja planuje dziecko i napewno sie w niego zaopatrze ja bedziesz miała czas to zajżyj na allegro tam jest ich wiele i są w miare cenowo z dodatkowymi wkładanmi na pileuszki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalu



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

my zrezygnowaliśmy z pojemnika bo cena wkładów miesięcznie kosztuje tyle samo co paczka pieluch a z czasem to wielka różnica ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group