Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wyplywanie spermy

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justa842



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 12:31 pm    Temat postu: Wyplywanie spermy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 24 lata jestem od roku mężatką i staramy się z mężem o dziecko .Mam taki problem iż jak kochamy się i mąż skończy we mnie to wszystko ze mnie z powrotem wypływa czy to jest naturalne czy wy też tak macie???


----edited by emilka----
zmieniłam trochę tytuł tematu na bardziej sugerujący treść wiadomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest normalne . Przecież aby niewypłyneła byś chyba musiała na rękach chodzić żeby nic nie wyleciało.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe pewnie ze normalne Razz najlepiej unies nogi wysoko do gory - po stosunnku. odczekaj pare min. wiekszosc powinna spłynac ku macicy Razz a resztki niestety wypłyna Rolling Eyes Wink Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justynka!!



Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fakt.
Polecam unieść biodra, lub nogi wysoko a wyleci późńiej tylko troszeczkę;)Hih
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo pedzic do WC Razz albooooo kochac sie w wannie hehehehe Very Happy wtedy wszystko poleci do wody ;P
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justynka!!



Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 6:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope w wannie przy starankach to lepiej nie bo wszystko za szybko wypłynie i sobie popłynie hihii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no fakt- przy staraniach to tak Razz wanny nie polecam ale tak dla przyjemnosci Razz ktoregos chłodnego,zimowego dnia hehehe Razz

ohh juz offtopik sie robi Razz wroćmy do tematu Laughing Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruzia80



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak dziewczyny ja tez sie tym zaczelam ostatnio martwic. od 4 miesiecy staramy sie o dzidzie ale zawsze po stosunku pomimo ze leze czasem cala noc nie wstajac to rano jak tylko wstane z lozka mam wrazenie ze cala sperma zaraz ze mnie wyplywa. czy to jest naprawde normalne?czy plemniki zdolaja przedostac sie do sluzu jesli nie sa wystarczajaco gleboko? hm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest zupełnie normalne...Przecież zapładnia tylko 1 plemnik...Poczytajcie trochę z czego składa się sperma, jak dochodzi do zapłodnienia...Wszystkie wątpliwości się wyjaśnią...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dzastinnna



Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem gdy uprawiam seks mój chłopak mi się spuszta no i potym wszystkim sperma mi wypływa z pochwy czy to normalne? pomóżcie



----edited by emilka-----
temat został przeniesiony do innego działu i tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group