Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co na wypadanie włosów

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justynakal85



Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 12:27 am    Temat postu: Co na wypadanie włosów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak pisalam wczesniej polecam preparat [reklama] naprawde pomaga !!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olga.ns@o2.pl



Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 12:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja stosowałam [reklama] po ciązy super preparat/ włosy wychodziły mi garściami teraz jest już wszystko ok i na paznokcie też działa polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marzi7



Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie pomagają naturalne środki jak np. olejek rycynowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynakal85



Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 9:13 am    Temat postu: wypadanie wlosow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny stosuje juz 4 miesiace i widzę poprawe moje wlosy nie wypadaja wrecz przeciwnie rosna na nowo paznokcie znaczaca poprawa naprawde polecam terapie [reklama]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kalosz86



Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 14, 2015 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasami preparat nie wystarczy i trzeba się udać do profesjonalnej kliniki. Tak czy siak wolałabym się skonsultować, aniżeli sama dobierać sobie terapię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiarosa



Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[reklama] pomaga - mój tata go stosuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
violet



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja z kolei biore acai - wzmacnia mi caly organizm. Widze poprawe nie tylko we wlosach, ale i paznokciach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia_001



Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mi pomogła mezoterapia. Zabieg co prawda nie należy do najtańszych, ale miałam już takie problemy, że w końcu nie wytrzymałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KasiaeM124



Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam ogromny problem z wypadanie włosów. Nic dosłownie mi nie pomagało, Jednak pewna znajoma poleciła mi kiedyś Revalid. Zaczęłam używać i miałam wrażenie że włosów na szczotce znajduje się mniej. Jednak nie jestem do końca pewna czy wypadanie zaprzestało przez tabletki czy przez wprowadzoną odpowiednią dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
futgrywo



Dołączył: 02 Lip 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 02, 2016 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję zwykły skrzyp w tabletkach i też jest okej. Piłam też herbatkę ze skrzypem, stosuję także wzmacniające szampony, bogate w naturalne składniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group