Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wypadanie włosów

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicja0



Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jak pisze że do użytku zewnętrznego to chyba jednak lepiej nie pić, chociaż to przecież jest naturalny preparat, więc chyba nie powinien szkodzić... [/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sakina



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marinka_42 to myślisz że ten urt oil pomógłby mi na te wypadające włosy...? Bo mówisz że Twojej córce na trądzik pomaga... no ale trądzik to nie włosy przecież i tak się zastanawiam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marinka_42



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 10:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak to też jest na wypadające włosy. Więc spróbuj, na pewno Ci nie zaszkodzi. W porównaniu do innych kosmetyków i szamponów na włosy urtoil jest bardzo tani, więc nic nie tracisz. A możesz zyskac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sakina



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No może i tak. Ale chyba najpierw przejdę się do apteki i porozmawiam z farmaceutką co ona o tym myśli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marinka_42



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie że tak. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to panie farmaceutki są najbardziej odpowiednimi osobami żeby je rozwiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sakina



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba na prawdę niezły musi być ten urt oil bo kilka razy ostatnio się spotkałam z tą nazwą. W ogóle violetta villas na włosy naftę nakłądała podobno hehe Very Happy niezły efekt co Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja0



Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie wiem czy bym chciała mieć takie włosy hehe. Może są piękne ale jak trudne w utrzymaniu... W ogóle wczoraj poszłam do apteki kupić ut-oil ale niestety w mojej osiedlowej apteczce go nie było, więc zamówiłam z Internetu. Kto by pomyślał że będę robiła zakupy przez Internet, kiedyś byłam temu bardzo przeciwna jak ciągle słyszało się o jakiś kradzieżach i oszustwach. Ale teraz chyba coraz rzadziej spotyka się takie zajwisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group