Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wypadanie włosów

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewunia
Gość









PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 4:30 pm    Temat postu: wypadanie wlosow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakie moga byc przyczyny wypadania wlosow i czy ma to wplyw na zdrowie nie farbuje czesto wlosow moze zna ktos jakis dobry srodek przeciwko temu zjawisku prosze o pomoc z gory dziekuje
Powrót do góry
mysza



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To raczej zdrowie ma wpływ na wypadanie wlosow, a nie odwrotnie.
Odpowiedź na Twoje pytanie niestety nie jest prosta i jednoznaczna. Najważniejsze jest na początku ustalenie przyczyny wypadania włosów.
A winowajcą może być stres, niezdrowy tryb życia, łojotok czy zaburzenia hormonalne.
W aptece dostępnych jest wiele preparatów poprawiających kondycję włosów, ale warto udać się do dermatologa, który pomoże ustalić przyczynę nadmiernego wypadania włosów i zaleci odpowiednią kurację.
Na szczęście na ogół wszelkie bardzo nagłe reakcje naszego organizmu w postaci intensywnego wypadania włosów są przejściowe i odwracalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Gość









PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DObry środek, który mi pomógł kilka lat temu to Revalid i H-Pantoten. Inne środki nie pomagały. Te są drogie, ale dobre. Wyciąg ze skrzypu nie pomógł. Poza tym żelazo, cynk, witamina B, B 12. Powodzenia
Powrót do góry
Iwa
Gość









PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DObry środek, który mi pomógł kilka lat temu to Revalid i H-Pantoten. Inne środki nie pomagały. Te są drogie, ale dobre. Wyciąg ze skrzypu nie pomógł. Poza tym żelazo, cynk, witamina B, B 12. Powodzenia
Powrót do góry
JAGIENKA12
Gość









PostWysłany: Wto Gru 13, 2005 12:22 am    Temat postu: NATURA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewo, napewno problemy ze zdrowie.. przedewszystkim wyjalowienie organizmu z skladnikow odzywczych, minerałow.. trzeba to uzupelnic.. ale nie sadze bys w aptece dostala tabletki witamiminowe naturalnego pochodzenia tam sa dostepne syntetyczne.. [zakaz linkowania na forum]
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 14, 2005 3:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na wypadające włosy bardzo dobry jest cynk a najlepiej ZINKAS FORTE, jest dość tani (ok 5zl) i pozytywnie wpływa na włosy i paznokcie, wiem sama po sobie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michal86



Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 01, 2006 9:25 pm    Temat postu: Wypadajace wlosy?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich:))
Jakiś czas temu zauważyłem, że po umyciu włosów na kratce w umywalce zostaje sporo moich włosów ... początkowo sądziłem, że to tylko taki pojedynczy przypadek (byłem wtedy chory) .... ale okazało się, że włosy zostają po każdym myciu... i jest ich całkiem sporo....
Poza tym zauważyłem pierwsze siwe włosy na mojej głowie...
To chyba nie jest normalne?? .. Mam dopiero 19 lat??
Czyżbym zaczynał łysieć?? Co mam robić???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli Twoj tata badz dziadek jest lysy to jest to bardzo prawdopodobne. Sama mam w rodzinie takie przypadki. Wlosow wypada 100 sztuk w ciagu dnia (wiem ze tak maja kobiety a czy mezczyzni tez nie jestem pewna na 100%)

Mozesz zawsze udac sie do drogrii i poprosic i osrodek lub jakis szampon zapobiegajacy wypadaniu wlosow.
Ale pamietaj ze kazdemu wlosy wypadaja. Musisz dojsc do tego jakie sa tagi ilosci.
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam koszmar. wypadają mi włosy i to ogromnie. jakiej choroby to są przyczyny?jak przesunę ręką po włosach to mam ich całą dłoń.kiedyś mialam ich o wiele więcej... teraz jak zwiąże w kitke..to szkoda patrzeć. prosze o odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy nie masz jakiś chorób skóry? Jeśli nie, to radzę stosować Rewalid lub H-pantoten, środki drogie, ale bardzo skuteczne. Mi pomogły kilka lat temu i skończyło sie wypadanie włosów. Można jeszzce zażywaćwitaminę B complex i cynk (cynk nie popijamy mlekiem i nie pijemy mleka 2 godz przed i po zażyciu).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group