Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wypadajace włosy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 2:44 pm    Temat postu: Wypadajace włosy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegos czasu wypadaja mi wlosy , moze to oznaczac ze jestem na cos chora , czy to tylko jakies niedoboru?? Wydaje mi sie ze nie mam zadnego niedoboru witamin bo biore juz 3 miesiace skrzyp Exclamation Help Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a w jakim jesteś wieku??

często jest to związane ze zmianami w okresie dojrzewania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie tez strasznie wypadaja i tez nie wiem dlaczego Sad
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi w czasie wakacji wypadały , pare miesiecy spokoju i znowu zaczynaja. Mam 18 lat , wiec na pewno nie ma to zwiazku z okresem dojrzewania. choruje na celiakie wiec bardziej jestem podatna na rozne niedobory witamin , ale caly czas biore skrzyp wiec to chyba nie ma ztym zwiazku..Jakie moga byc jeszcze przyczyny ? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi w czasie wakacji wypadały , pare miesiecy spokoju i znowu zaczynaja. Mam 18 lat , wiec na pewno nie ma to zwiazku z okresem dojrzewania. choruje na celiakie wiec bardziej jestem podatna na rozne niedobory witamin , ale caly czas biore skrzyp wiec to chyba nie ma ztym zwiazku..Jakie moga byc jeszcze przyczyny ? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

według lekarzy dojżewa sie do 21 roku życia - po tej dacie zaczynamy się starzeć Wink Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi tez bardzo wypadaly wlosy od 16 roku zycia tak zaczelo sie..... bralam skrzyp bardzo dlugo i to za bardzo nie pomagalo.. nie mialam zadnego niedoboru witamin a lekarz twierdzil ze to pewnie rodzinne albo dlatego ze mam bardzo dlugie i krecione wlosy, to przez rozczesywanie ( bo zazwyczaj zostawalo mi pelno wlosow na szczotce jak umylam glowe a w czasie dnia jak tylko tak przejechalam reka po wlosach to garsc w reku zostawala) stosowalam rozne specyfiki i tez nie pomagaly.... :/ .. teraz mam 23 i jakby sie to zmniejszylo Smile wiec z wiekiem moze tez ci przejdzie Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
taleńka



Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam 22 lata a moich włosów jest wszędzie pełno!!! i to od dłuższego czasu Confused tyle że chyba szybko rosną bo nie odczuwam jakiegoś specjalnego braku (dalej są gęste)
podejrzewam jednak że to od wizyty u felernego fryzjera... miał mi lekko je podcieniować zeby sie lepiej układały (były okrutnie gęste) a on mi wyciął z połowe... przepłakałam duzo nocy Crying or Very sad teraz jest lepiej ale nie jak było Sad i włosy sie bardzo osłabily... a co pomaga oprócz skrzypu polnego? bo to na mnie tez nie skutkuje a ten problem jest denerwujący!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group