Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wynik TSH

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotr07



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 10:05 pm    Temat postu: Wynik TSH Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na nerwice leczę się około 1 roku, chodzę też do psychologa. Ostatnio moja Pani psycholog zasugerowała mi abym zrobił to badanie, jeszcze nie byłem u mojego lekarza dlatego chciałem sie dowiedzieć czy wynik TSH 2,98 jest w normie ??? Jeszcze miałem robiony POTAS wynik 4,40 czy to dobrze ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jednostki?
poza tym przy wyniku powinny być podane normy, ale jak na moje 'standardowe' oko oba wyniki są w normie Wink czyli mówię o tsh w mU/l i potasie w mmol/l
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piotr07



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wartość referencyjna TSH mam 0,30-4,50 a POTASU 3,50-5,10
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group