Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wynik morfologii krwi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
naadziejaa



Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 6:58 pm    Temat postu: wynik morfologii krwi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem 25 letnią kobietą, od roku utrzymuje mi się wzrost limfocytów oraz spadek neutrofilii. Ostatnio przy okazji badań z medycyny pracy zauważyłam wzrost retikulocytów.
LYMPH% 56,3 (norma 25-40%)
NEUT% 32,00 (norma 45-70%)
LYMPH 3,0 (norma 1,4-4,8 )
NEUT 1,8 (norma 2,3-7,0)
RETIKULOCYTY 19 (norma 5-15)
Czy jest się czym przejmować?
Nie jestem w ciąży, nie przyjmuję żadnych leków i nie mam żadnych objawów poza tym, że czasem odczuwam szybsze bicie serca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nnn123



Dołączył: 13 Sty 2015
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Sty 25, 2015 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaki zawód, jakieś leki?

Najpewniej to niewielkie przeziębienie. W każdym razie polecam profilaktycznie odwiedzić internistę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorota32



Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ktoś z was robił już może takie [zakaz umieszczania linków] na poziom witaminy D? faktycznie powinno się je robić u dzieci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group