Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wymioty po jedzeniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anuszka89



Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 6:07 pm    Temat postu: Wymioty po jedzeniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich,
Gdzieś od września,może października mam problem. A mianowicie, po spożyciu pokarmu bardzo często wymiotuje. Nie jest to zawsze, po kazdym posiłku, ale bardzo często wymiotuje codziennie. Nieraz zjem mała kromeczke, i po kilku chwilach zbiera mnie na wymioty, a nieraz po godzinie, a nawet dwóch zwracam pokarm. Jest to, już denwerujące ponieważ najgorzej jest, kiedy wychodze gdzieś i jem na mieście, bądz u przyjaciół. Oczywiście wtedy staram sie, jakos powstrzymać, ale będąc w domu nie daje rady. Byłam u lekarza, ale nie powiedział nic konkretnego. Natomiast dostrzegł na szyi, ze mogę mieć problemy z tarczycą. Czy moje wymioty moga byc zwiazane z tarczyca? Czy raczej nie.
Dodam, ze ciąza na 1000000% odpada, stres oczywiście jest bo studia, i problemy także ostatnim czasem posiadam. Ale nigdy tak nie miałam, zaczęło to sie po wakacjach, przed powrotem na uczelnie. Może ktoś miał podobny przypadek, Bardzo prosze o pomoc. Bo, już mam tego dośc, a w domu także zaczynają mówić mi, ze mam anoreksje, bulimie, Bóg wie co jeszcze. Nieco sie odchudzam, bo nie należe do osób o szczupłej sylwetce. Ale po prostu musze co nieco zrzucic, zebym poczuła sie lepiej.

przeniosłam do bardziej odpowiedniego działu
Gosia 85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anoreksja to nie jest na pewno.
bulimia raczej też nie- skoro wymioty "przychodzą" same i ich nie prowokujesz.
zbadaj tarczycę- najpierw TSH (przy skierowaniu od ogólnego jest bezpłatne badanie).
może masz refluks przełyku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
małgosia3



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrób posiew krwi i kału na bakterie. Może złapałaś jakies świństwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anuszka89



Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 12:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam w szpitalu, przebadali mnie na wszelkie możliwe strony. W wynikach badań nic nie wyszło, żoładek jest bez wrzodów. A lekarze sądzą, ze to może być na tle emocjonalnym.... W sumie za bardzo wszystko przeżywam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group