Szukaj:
Forum biomedical.pl Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wymioty po jedzeniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum biomedical.pl Strona Główna -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anuszka89

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 6:07 pm    Temat postu: Wymioty po jedzeniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich,
Gdzieś od września,może października mam problem. A mianowicie, po spożyciu pokarmu bardzo często wymiotuje. Nie jest to zawsze, po kazdym posiłku, ale bardzo często wymiotuje codziennie. Nieraz zjem mała kromeczke, i po kilku chwilach zbiera mnie na wymioty, a nieraz po godzinie, a nawet dwóch zwracam pokarm. Jest to, już denwerujące ponieważ najgorzej jest, kiedy wychodze gdzieś i jem na mieście, bądz u przyjaciół. Oczywiście wtedy staram sie, jakos powstrzymać, ale będąc w domu nie daje rady. Byłam u lekarza, ale nie powiedział nic konkretnego. Natomiast dostrzegł na szyi, ze mogę mieć problemy z tarczycą. Czy moje wymioty moga byc zwiazane z tarczyca? Czy raczej nie.
Dodam, ze ciąza na 1000000% odpada, stres oczywiście jest bo studia, i problemy także ostatnim czasem posiadam. Ale nigdy tak nie miałam, zaczęło to sie po wakacjach, przed powrotem na uczelnie. Może ktoś miał podobny przypadek, Bardzo prosze o pomoc. Bo, już mam tego dośc, a w domu także zaczynają mówić mi, ze mam anoreksje, bulimie, Bóg wie co jeszcze. Nieco sie odchudzam, bo nie należe do osób o szczupłej sylwetce. Ale po prostu musze co nieco zrzucic, zebym poczuła sie lepiej.

przeniosłam do bardziej odpowiedniego działu
Gosia 85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anoreksja to nie jest na pewno.
bulimia raczej też nie- skoro wymioty "przychodzą" same i ich nie prowokujesz.
zbadaj tarczycę- najpierw TSH (przy skierowaniu od ogólnego jest bezpłatne badanie).
może masz refluks przełyku?
Powrót do góry
małgosia3

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrób posiew krwi i kału na bakterie. Może złapałaś jakies świństwo
Powrót do góry
anuszka89

PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 12:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam w szpitalu, przebadali mnie na wszelkie możliwe strony. W wynikach badań nic nie wyszło, żoładek jest bez wrzodów. A lekarze sądzą, ze to może być na tle emocjonalnym.... W sumie za bardzo wszystko przeżywam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum biomedical.pl Strona Główna -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: