Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wymioty, ból brzucha, inne- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
henri_27



Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To bardzo być może. Nie mam akurat, dzięki Bogu, takich doświadczeń Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maputto



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle w takich sytuacjach zalecam jak najszybciej biec do lekarza. To moze byc kazda z wymienionych w tym watku dolegliwosci, albo jeszcze co innego, moze jakas forma refluksu na przyklad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sarenka.25



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 12:03 pm    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Embiry, mi się zdarza z nerwów wymiotować też.Mam bardzo niedobry czas,powiedziałabym nawet,że koszmarny. Wszystko jest jakieś trzy razy bardziej bolesne dla mnie niż normalnie, potrafię z byle powodu wpaść w rozpacz, więc czasem wymiotuję po prostu ze stresu.Ale dobrze, że idziesz do gastrologa, może to coś więcej, choć oby nie.Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm a ja dziś obudziłam się z uczuciem "ściśniętego gardła". Do tego od rana kaszlę, a podczas kaszlu mam odruch wymiotny. Utrzymuje się to już cały dzień Confused cały czas mam wrażenie, że mam jakąś gule w przełyku...
Czy to może być objaw stresu?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gacek60



Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódż
PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wymiotowanie krwią może oznaczać początki choroby wrzodowej. Dobrze w takim wypadku zrobić też test na helikobakter, dostępny on jest w aptekach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group