Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wymioty, ból brzucha, inne- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba zacząc od badan bo my raczej tutaj nic nie poradzimy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja jestem bardzo daleka od diagnozy, ale czy przypuszczasz, że może to byc na podłożu nerwowym?
Napisałaś, że masz takie objawy jak sie mocno zdenerwujesz?

ale oczywiście to tylko głębokie domysły...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emibry



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze i na tle nerwowym. Wszyscy mi mowia,ze za mocno sie wszystkim przejmuje. Byłam dzisiaj u lekarza. Podejrzewa zapalenie żołądka. Dostalam skierowanie do poradni gastroenterologicznej, ale tam nikt nie odbiera. Pewnie bede musiala dlugo czekac zanim mnie przyjma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emibry



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam wizyte u gastrologa 7 stycznia(prywatnie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bartkowski



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 3:14 pm    Temat postu: Odruch wymiotny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
jestem tu nowy i występuje u mnie następujący problem od dosyć długiego czasu.
Rano po przebudzeniu mam kaszel któremu zawsze towarzyszy odruch wymiotny później przechodzi, natomiast po wypiciu kawy znowu pojawia się kaszel wraz z odruchem wymiotnym na początku myślałem że jest to spowodowane wrażliwością żołądka na kawę, ale okazuje się że może mieć to coś wspólnego z podwyższeniem ciśnienia ponieważ jak wcale nie piję kawy, tyko po prostu pójdę na siłownie trochę poćwiczę to zaczynam znowu mieć ten kaszel i to uczucie że zaraz zwymiotuję.

Jeśli ktoś może mieć jakiś pomysł co może mi dolegać to bardzo proszę o odpowiedź, z góry dziękuję i pozdrawiam.
Bartek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bartkowski



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

halo i jak tam naprawdę nie ma nikogo kto mógłby mi pomóc ??
Jeśli umieściłem temat w złym miejscu na forum to ok proszę o przeniesienie (ja niestety nie znalazłem działu który pasował by idealnie dlatego umieściłem tutaj)
Ale proszę nie pozostawiajcie bez odpowiedzi bo już niewiem jak sobie z tym poradzić

Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia.

Pamiętam, jak kiedyś zostałam poczęstowana bardzo mocna kawą (a kawy nie pijam w ogóle). Zaczęło się dziać ze mną cos niedobrego typu zawroty głowy i odruch wymiotny. Więc może to ma coś wspólnego z gwałtownym wzrostem ciśnienia, jak piszesz?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bartkowski



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak i tego właśnie chciałbym się dowiedzieć czy to może mieć coś wspólnego z wzrostem ciśnienia krwi no i jak si ę tego pozbyć ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
henri_27



Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z mojego punktu widzenia mogłaby to być wątroba. Pamiętam sytuację wymiotowania żółcią przy okazji jej podrażnienia. Krew może być rzeczywiście ubocznym efektem. U mnie zatrucie trwało kilka dni, wymiotowałem bez przerwy. Ale może tu u Ciebie jakoś łagodniej się to przejawia. Głowy oczywiście nie dam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nevermore6



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łodź
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejka, mi z kolei te akcje z wysiłkiem i odruchem wymiotnym to wrzodowo jakoś mi się kojarzy, kumpel miał, chodziliśmy razem na kosza i jemu się zdarzyło w czasie treningu zwymiotować na boisku, była afera, że może coś brał, ale zarzekał się, że nie, matka go zaciągnęła na badania okazało się, że chłopak w dość młodym wieku dostał wrzodów. Był przerażony, że mu to w jakoś będzie przeszkadzać w życiu, ale dość szybko się wyleczył. Z tego co pamiętam dostał Polprazol i musiał przestrzegać odpowiedniej diety, w tym na pewno odpadła kawa, więc może jakoś to się jakoś składa z tym, co mówił Bartkowski. O podwyższonym ciśnieniu krwi niewiele wiem, też może być to, ale to chyba już tylko badania ci mogą wykazać. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group