Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wymioty, ból brzucha, inne- zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edka200



Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 12:51 pm    Temat postu: Wymiotowanie krwią Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was miewał przypadki, że po spożyciu sporej ilości alkoholu wymiotował krwią? Czy wiecie co to może znaczyć? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesteś pewna że to krew??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli to była krew to nie znaczy to nic dobrego;] lepiej do lekaża iść czym prędzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byc moze to wrzody Rolling Eyes Lepiej udaj sie jak najszybciej do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia_org



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nalezy skontaktowac sie ze specjalista. Moga to byc wrzodu lub problemy z nerkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DamianosCK



Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 5:51 pm    Temat postu: Wymiotowanie krwią Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zwymiotowałem na początek zwrociłem jedzenie a potem na koncu jak juz nie mialem cvzym wymiotowac to zwymiotowałem jakas śliną w której było troche krwi. Bardzo bolało mnie gardło i jak plułem po wymiotach to w ślinie było troche krwi. Mineło 10 minut i już nie ma ani troche krwi w ślinie. Dodam że tej krwi było mało. Mam sie czego obawiac ?
Wydaje mi sie ze uszkodzilem przelyk podczas wymiotow i z tad ta krew.

Edit:
Mam jakas dziwna temperature raz 36,6 a drugi raz tylko 36 mierze pod pacha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe zapalenie gardła, a krew może wzięła się z gardła, popękały Ci naczynka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emibry



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 12:49 pm    Temat postu: Wymioty, ból brzucha, inne- zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie wiem co mi jest. Od bardzo dawna mam problemy z brzuchem. Wlasciwie to odkad pamietam... Bol moze zanikł po operacji na wyrostek i torbiel na jajniku.(3 lata temu),ale od dwoch lat znowu mnie meczy. Bole sa silne. Przewaznie nasilaja sie podczas skurczy, w dolnej czesci brzucha. Mam tez czesto wzdecia.Od okolo 2-3 miesiecy mialam nieprzyjemne odruchy wymiotne (zwłaszcza rano i gdy bylam przemeczona),ale nie wymiotowalam. Kiedy sie denerwuje to odrazu zaczyna mi sie robic slabo,duszno i pojawiaja sie bole brzucha,Od paru dni wymiotuje gorzką żółcią. Często mi słabo, nie dobrze, jestem senna. Bylam u lekarzy,ale niestety w poblizu nie ma dobrych lekarzy, jeden np powiedzial tylko(to nie zarty) - ,, Moje biedne,kochane dziecko" i mnie przytulil. Nie wiem co mam robic. Boje sie,ze to cos powaznego. Wczesniej myslałam,ze poprostu moj organizm jzu jest taki slaby i ze te bole brzucha sa normalne, ale odkad mam te odruchy wymiotne to wiem juz, ze to nie zarty. Prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałaś robione jakiekolwiek badania?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emibry



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, lekarze z mojej okolicy tak mnie olewaja,ze szok... jutro ide do jakiegos innego. mam nadzieje,ze bedzie lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group