Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wygląd warg sromowych

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Weronika_1991



Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 6:34 pm    Temat postu: Wygląd warg sromowych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to, ze mam je rozciągniete, zaczerwienione to znaczy ... No na pewno nei wygladaja apetycznie.. Co jest tego przyczyną i co powinnam zrobić w tym kierunku?


----edited by emilka----
przenioslam temat do odpowiedniejszego działu i trochę zmodyfikowałam tytuł
ps. jeszcze raz zmieniłam tytuł, bo chyba nie zrozumiałam o co chodzi na początku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm moze taka twoja natura? u jednych sa rozciagniete a u innych schowane Wink. jesli nie odczuwasz pieczenia w tych okolicach to wszystko jest w porzadku Smile raczej nic z tym sie nie da zrobic. ale w czym Ci to przeszkadza? przeciez nie paradujesz naga po ulicy Smile Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Weronika_1991



Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm przepraszam za taki głupi temat, ale do ginekologa nie pójde, a mamie się nie zapytam,bo to mnei krepuje Sad(
Przeszkadza mi w tym, bo cały czas na mojej bieliźnie widnieje śluz i jak wspominałam wcześniej brzydko to wygląda.Nawet wstydze się przed swoich chłopakiem rozebrać, bo boje się ze to skrytykuje...

chodzi mi o wargi sromowe mniejsze (wyglada na to ze wieksze) ... wystaja poza wieksze Sad


----edited by emilka----
staraj się nie pisac bezpośrednio pod sobą postów tylko korzystaj z opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj na to nic chyba nie poradzisz..tak jak pisałam -taka twoja uroda Smile nie przejmuj sie tym tak bardzo. chłopak pewnie i tak Cie kocha bez wzgl. na to czy masz małe czy duze wargi Wink daj spokoj Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Weronika_1991



Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli nie powinnam się tym przejmować? A nie bedzie przeszkadzało to w moim życiu seksualnym ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 12:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no wygląd i kolor to w czym ma przeszkadzać? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no co TY Smile pewnie ze nie bedzie...przecierz wargi nie sa sklejone jakims super klejem hehe Razz. wszystko jest ok. jestem pewna ze chlopak nawet nie zwroci uwagi,a nawet jesli to nie bedzie komentował Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on30



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 8:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osobiście bardziej podobają mnie się wargi jeśli są powiedzmy bardziej luźne czy tak jak Ty opwowiadasz wystają, a już super podniecające jest kiedy łechtaczka jest również duża i też zdecydowanie wystaje - super, naprawdę!!! Nie lubę kiedy są ciasne, jedna przy drugiej mocno przywierające, naprawdę pozazdrościć tylko Twojemu chłopakowi!!!
P.S. Może wrzucisz zdjęcie z ciekawości, ja poproszę, na pewno wyglądają extra! Pozdrawiam Wink

Zwolnij kolego z takimi tekstami...
Gonzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

On30 to nie miejsce na reklame i obnazanie sie... troche wyluzuj Twisted Evil Exclamation . Watpie ze dziewczyna pokaze Ci takie foto....naruszasz jej intymnosc. Rozumiem ze Cie to kreci ale to nie forum erotomanow tylko medyczne Smile

ps- Widzisz mowiłam ze taka twoja uroda,sa zdecydowani zwolennicy wystajacych warg Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Weronika_1991



Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 10:40 pm    Temat postu: Wargi sromowe mniejsze ("większe") Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczego moje wargi sromowe mniejsze są "większe"? Po prostu wystają mi!?


nie wiem czemu zakładasz podobny temat ponownie, ale łączę je. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group