Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wyciek z piersi - mleko?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agrafa280



Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 7:47 am    Temat postu: Wyciek z piersi - mleko? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie z lewej piersi po naciśnięciu pojawia sie biała kropla tak jakby mleko czy to moze byc objaw ciązy czy inna przyczyna jestem własnie przed okresem a moze juz to znaczy ze jestem w ciaży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie znaczy że jesteś w ciąży
ja tak mam z prawą piersią od kilku miesięcy, a okazało się że mam problemy z hormonami
idź do ginekologa i poproś o badania
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie tak zwana"siara" zaczyna wyciekac w dosyc zaawansowanej ciazy,a czesto zdaza sie iz dopiero po porodzie,rowniez jestem zdania ze to problemy z hormonami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia
Gość









PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to roznie bywa i lepiej sie upewnic. Ja w 4 tyg ciazy po nacisnieciu piersi juz mialam mleko/siare w kazdym razie taka bialawa wydzieline i mam ja do tej pory a to juz 23 tydz Smile
Powrót do góry
agrafa280



Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 5:55 pm    Temat postu: dzieki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny za rady! Naprawde podniosły mnie na duchu zaraz wybiore sie do lekarza po badania bo test wyszedl mi negatywnie. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
behemoth



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama miałam z tym problem, mimo że testy wielokrotnie wykazywały, że nie jestem w ciaży. Potwierdzam więc, iż nie musi być to spowodowane ciażą. Zwiększone stężenie prolaktyny we krwi może być spowodowane np. niektórymi lekami (zwłaszcza neuroleptykami) jak w moim przypadku, przy neuroleptykach takich jak Sulpiryd w żrzadkich przypadkach może nawet wystąpić mlekotok. Zwiększone stężenie prolaktyny może być związane też np. z niedoczynnością tarczycy czy nadczynnością przysadki, która ten hormon wytwarza. Wszystko to sprawa hormonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina
Gość









PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 1:38 pm    Temat postu: dziekuje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć
Dotarlam do tej strony poprzez rozpaczliwe przeszukiwanie internetu w celu identyfikacji mojego problemu. Niestety uciekam sie do takiej formy rozwiazywania go poniewaz moj ginekolog tylko mnie straszy a nic konkretnego nie robi. Od 3 tygodni zauważyłam u siebie "wyciek" bialego czasami przeźroczystego plynu z piersi...podobnie jak w opisywanym przez Was przypadku. Kiedy zgłosilam sie do ginekologa z tym problemem powiedzal ze to napewno rak piersi albo ciaza... same rozumiecie ze wpadlam w panike... wspolzyje z chlopakiem regularnie ale o dziecku jeszcze nie myslimy, po zglebienu paru lektur poszlam zrobic sobie badania krwi, wyszlo ze jestem zrowa jak ryba, nawet prolaktyne zrobilam sobie oznaczona i wszystko wyszlo w normie... ale plyn z piersi nadal sie pojawia... w dodatku spóźnia mi sie okres (tu pewnie krzykniecie: sprawa jest prosta -CIAZA) otóż zrobilam sobie 3 (!) różne testy ciążowe w dniach spodziewanej miesiączki (jakieś 14 dni po ostatnim stosunku) i wszystkie wyszły negatywne. Co myślicie? A właściwie co ja mam myśleć? Odchodzę od zmysłów.
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile masz lat Karolina? od ilu lat miesiaczkujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina
Gość









PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 2:03 pm    Temat postu: dzieki za zainteresowanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lat mam 24, miesiaczkuje coprawda nie regularnie ale co miesiac. Jakis czas temu bralam tabletki TRI Minulet ale przestalam i wszystko bylo w porzadku, teraz ponownie (po rocznej przerwie) bralam je przez miesiac. Po zakończeniu opakowania miałam okres i postanowiłam "chwilowo odpocząć" od hormonów na rzecz prezerwatywy. Nie wiem czy to poprostu takie zlosliwe nagromadzenie tych wszystkich faktów ale jestem szczerze przerażona. Co o tym myślisz? Można mieć takie "wycieki" nie mając jednocześnie podwyższonej prolaktyny i nie będąc w ciąży?
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli dostarcza sie do organizmu dodatkowe dawki hormonow to zawsze jest mozliwosc zaburzen.A hormonalne srodki antykoncepcyjne takimi wlasnie sztucznymi hormonami sa.Gdyby spojrzec na to chlodno i rozsadnie to widac wyraznie ze tak naprawde to jest cos co naszemu cialu nie jest do niczego potrzebne.Probujemy przechytrzyc nature nie zwazajac na konsekwencje ale ona tak latwo przechytrzyc sie nie da.Nie jestes pierwsza dziewczyna ktora opisuje ze dolegliwosci pojawily sie jako reakcja na odstawienie tabletek badz na ich przyjmowanie. Najlepsza rada jaka moge ci dac - idz do laboratorium i zrob test na poziom HCG. to potwierdzi badz wykluczy ciaze. a potem idz i zrob tak na wszelki wypadek mammografie. prosze zrob to. tylko dla sprawdzenia. a potem jak najpredzej zmien ginekologa bo to konowal jakis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group