Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wyciągnięta spirala a mozliwość ciąży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Effaw



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 2:49 pm    Temat postu: wyciągnięta spirala a mozliwość ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam takie pytanie do was.
Okres miałam 3.03 do dnia dzisiejszego dostawalam jak w zegarku co 30-31 dni ale ten miesiąc był inny.
25 zaczełam krwawić po stosunku (normalnie odczuwam jajeczkowanie około 18-20 ale tym razem jego brakw tym terminie).
Nie przejełam się tym zbytniobo małam wizytę 26.03 u lekarza który wyciągnął mi wkładkę i stwierdził ze jest ok i że nie wie z kąd to krwawienie - po 2 dniach żadnych problemów.
Wydaje mi się ze jajeczkowanie miałam około 28-29 (niestety bardzo za każdym razem to odczuwam) no i tu pytanie dziś jest 9 okresu nadal brak brak jakichkolwiek odczuć ani na okres ani na ciąże (mam już syna 4,5letniego).
Nie wiem co mam myśleć czy była jakaś możliwośc zajścia pomiedzy wyciągnięciem a współżyciem dzień przed , jajeczkowanie też nie mam pewności ze było wtedy kiedy odczuwałam.
Z jednej strony sądzę że nie jestem w ciąży i jaoś bym tez nie panikowała gdybym była ale brak miesiaczki mnie wykańcza tym bardziej ze za tydzień wyjeżdżam na długi urlop w ciepłe kraje i tak się łudziłam że obejdę się bez męczącej przyjemności okresu na wczasach.
Robić test?

czy nie ma nikogo kto by mi doradził??
wczoraj zrobiłam test - negatywny,
nadal boli mnie tylko brzuch, okresu brak...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze przeczytaj regulamin forum.

Istnieje opcja "zmień" w prawym górnym rogu każdego Twojego posta.

Po drugie, gdyby ktoś wiedział to by napisał...

Zrób test , ale tylko jeśli minęło już minimum 14-16 dni od stosunku. Wtedy będzie wiarygodny. Najlepiej z krwi. Bo da 100% pewności.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdarzają się przypadki że nawet kobiety które mają spiralę zachodzą w ciążę. rzadko bo rzadko ale zdarza się tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group