Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wybielanie zębów (whitestrips)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamill



Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 8:17 pm    Temat postu: Wybielanie zębów (whitestrips) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałbym sobie wybielić zęby , ale narazie nie stać mnie na kosztowny zabieg wybielania zębów przez profesjonaliste w tej dziedzinie ... I tu mam takie zapytanie :> czy ktos kiedys wybielał zęby paskami Blend-a-med Whitestrips ? Czy to działa ? i czy efekt wybielenia jest stały tzn czy nie zejdzie np. po tygodniu ... Bo z tego co czytałem to jest oparte na tej samej zasadzie co wybielanie w gabinecie dentystycznym , ale nie jestem pewny czy to prawda , bo każdy produkt reklamowany jest jako jeden z najlepszych .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmmm zalezy od wielu rzeczy ,np. czy w dziecinstwie przyjmowałes antybiotyki, czy pijesz duzo kawy, czy palisz...ja jak bylam mala to przyjmowałam bardzo duzo antybiotykow i nic mi paski nie pomogły (niestety) Mad wydałam tylko zbedne pieniadze. Moze zabieg by cos dał ale nie stac mnie wydac ok 2000 zł...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 4:39 pm    Temat postu: nieleczone Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pracujesz w reklamie?
Masz zdrowe, te ząbki?
Bo wszelkie wcześniejsze leczenia staną się widoczne, tak że efekt i kasę diabli wezmą.
Nie wierz we wszystko co widzisz, to wszystko plastiki!?
Może nie?
Pogadaj ze stomatologiem, w końcu to jego działka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 6:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no włAsnie ,....stomatolog wie najlepiej Wink samemu nie radZe probowac nowosci bo tylko w reklamie sa super sniezno-biale zeby, napewno poddane niejednej przerobce komputerowej ... Surprised
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamill



Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm , no o reklamach to wiem . Nie pale , kawy nie pije , tylko herbate z 2-3 razy dziennie , nie wiecej , co do antybiotykow w dziecinstwie to nie chorowałem na nic , wiec raczej nie brałem ... hmmm zeby mam leczone , z przodu mam tylko jednego załatanego , i łatane mam z tyłu , chyba od piątki ... hmmm , ale w sumie to moglbym sprobowac , plastry majatek nie kosztuja gorzej jakbym zapłacił u stomatologa i to by nic nie pomogło , o ile jest taka mozliwosc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twoj wybor... Wink moze akurat sie uda kto to wie...ale u stomatologa to by byla 100% pewnosc bo by zbadał szkliwo, kosciec itp. powodzenia zycze Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
studentka_wawa



Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

slyszalam ze trzeba uwazac z wybielaniem bo niekiedy wybielanie moze strasznie uszkodzic szkliwo i sie zeby "posypia"
a wiec uwazajcie!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wybielalam raz1,5 roku temu paskami krest supreme klasik, efekt swietny, czysta biel:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group