Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wybielanie zębów - Temat zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 9:08 pm    Temat postu: Wybielanie zębów - Temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś zna jakiś dobry, niedrogi i w miarę trwały sposób, żeby wybielić zęby? Smile Byłabym wdzięczna za podpowiedzi.. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi dentystka powiedziała że mi wystarczy użycie pasków white streeps czy jakoś tak z blend a med ale bardzo ciężko je dostać natomiast u stomatologa najlepsza metoda to ultrafiolet


----edit by drapaka----
Proszę do całej treści postu używać wyłącznie czarnego koloru, Inne kolory służą do podkreślenia danego zwrotu, słowa itp. A nie całości wypowiedzi.

_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 10:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie ultrafiolet jest the best- ale nie nalezy do tanich..
a co do paskow- hmmm zdarzylo mi sie ich uzyc- i nie polecam Rolling Eyes jak dla mnie nie pomogły...tylko topienie $$ w błoto.
Oczywiscie nie mam jakis zołtych zebow,nie pale,nie pije kawy,ale w dziecinstwie przyjmowałam duzo antybiotykow i kolor odznacza sie niestety.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja tez słyszałam o tych paskach, nawet jakaś znajoma polecała... Confused Z tego co wiem to rzeczywiście ultrafiolet jest najskuteczniejszy, ale niestety-w tej chwili cenowo nie dla mnie... Confused
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez słyszałam,ze ultrafiolet daje rewelacyjne efeky. W Bdg 1.wizyta to koszt 300 zł, kolejne, po jakims czasie, gdy znow bedzie sie chcialo sE wybielić to juz 200 zl. Wiec troszku jest. Ale podobno warto!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

300 to nie tak duzo Laughing myslałam ze cos ponad 1000...
ale pamietajcie ze podstawa ultrafioletu musza byc zdrowe w 100% wszystkie zabki Very Happy nie moze byc stanow zapalnych ani zebow wyzynajacych sie (np. zeby madrosci).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w moim mieście tylko jedna dentystka- najlepsza i najnowocześniejsza, robi wybielanie za pomocą UV ale kosztuje 700 zł i wystarczy jeden zabieg, w większym mieście będzie na pewno taniej bo mają konkurencję, słyszałam że we Wrocławiu np wybielanie tą metodą to koszt 200 zł. Czyli cena całkiem niczego Smile ja oczywiście mam ząbki zdrowiutkie i kolor prawie biały, ale ja chcę by były bielsze ob bieli Very Happy i żeby uśmiech raził w oczy Very Happy Very Happy
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Ja chyba spróbuję pasków, albo jakiejś dobrej pasty wybielającej. Wink A jak to nie pomoże, to wtedy pogadamy o UV Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widziałam na allegro full rzeczy do wybielania Smile ale czy skuteczne to nie mam pojęcia Smile trzeba by zaryzykować i później na forum opisać efekty Razz nom a ja mam w domu lampę UV hehe tunelową do paznokci żelowych i tak się zastanawiałam jak w ten otwór mordkę wcisnąć Very Happy Very Happy tylko specjalny żel skąd wziąć Smile
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hahah to tak mozna??? oj zel to tylko stomatolodzy maja..i nie nalezy do tanich Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group