Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wybielanie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Halinka098



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to umów się na wyzytę przez ranking.abcZdrowie.pl ale sprawdz najpierw który denstysta specjalizuje się w wybielaniu. Myślę, że tę sprawę można szybko załatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Angelikaa2



Dołączył: 01 Kwi 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie prościej zanim wydasz ok 1000 zł na wybielanie u dentysty spróbować czegoś takiego http://medicot.pl/produkt/preparaty-do-wybielania-zebow-opinie-ibright/ otryzmasz podobne efekty a możesz sporo zaoszczędzić, poczytaj sobie o tym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilianka



Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do wybielania zebow moge z wlasnego doswiadczenia polecic nakladki iWhite, uzywalam i jestem baaardzo zadowolona, mozna je dostac w drogeriach czy aptekach, cena jak na taki efekt bardzo przystepna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kate123



Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 9:50 am    Temat postu: najpierw wybielanie a potem implanty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba najlepszym wyborem będzie wybielic zeby a potem do nich dopasowac odpowiedni kolor implantu Smile jak moge cos polecic to na implanty zdecydowalabym się w Scadinavian Clinic bo robia chyba najlepiej w calym Krakowie, nie wiem jak u nich z wybielaniem bo tam nie robilam ale na pewno tez maja w ofercie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
caroline94



Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 4:36 pm    Temat postu: Wybielanie zębów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, zajrzyj sobie na Medme.pl i poczytaj o wybielaniu zębów Smile https://www.medme.pl/artykuly/wybielanie-zebow-jak-osiagnac-najlepszy-efekt,69964.html Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maggyzet



Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jacol87



Dołączył: 15 Kwi 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się boję tych specyfików aptecznych czy drogeryjnych na wybielanie zębów. Byłem na profesjonalnym wybielaniu zębów w gabinecie Allecoudent w Poznaniu. Stomatolog najpierw sprawdził stan zębów, wyleczył ubytki (nie można wybielać zębów niezaleczonych!), a następnie zrobił odlew i wybrał odpowiednie stężenie środka wybielającego, aby nie uszkodzić mi szkliwa. Po 2 tyg. nakładania żelu na zęby, mam piękny, biały i naturalny uśmiech Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bemka



Dołączył: 24 Lut 2019
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 9:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie masz rację ja specyfików też nie kupuję ale dobrą wybielająca pastę zawsze mam pod ręką, ostatnio kupiłam prawdziwą rewelację bo SPLAT Professional ULTRACOMPLEX wybiela ale jest jednocześnie bardzo delikatna, poza tym ma w składzie Hydroksyapatyt który zmniejsza wrażliwość zębów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Irminak



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja siostra nosiła przez ponad dwa lata aparat ortodontyczny. Byłam zdziwiona, ale nie miała na zębach jakichś dużych osadów czy przebarwień. W zasadzie to wystarczyło szczotkowanie zębów, nitkowanie oraz płukanie ust płynem https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej-listerine-total-care- Z tego płynu siostra była szczególnie zadowolona, mówiła, że po jego użyciu uczucie świeżości utrzymuje się długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group