Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wybielanie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Nie Gru 21, 2014 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marekkuc napisał:
rozwiązanie jest proste zakładasz białe implanty

Rzeczywiście w takiej sytuacji to najprostsze rozwiązanie, ale co jeśli ktoś najpierw założy sobie implanty, a dopiero potem wpadnie na pomysł wybielenia zębów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia4012



Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wybielanie to tutaj na pewno uzyskasz fachowa pomoc [zakaz umieszczania linków]. Mają same pozytywne opinie, gabinet jest bardzo chwalony. W cenniku znajdziesz szczegóły i różne opcje wybielania. Są w samym centrum Krakowa, na pewno znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katwalczak



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się jakie są ceny takiego zabiegu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
inanowak



Dołączył: 29 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 29, 2015 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja słyszałam że wybielanie nie jest zbyt zdrowe dla szkliwa, to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AleksandraT



Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 1:14 pm    Temat postu: wybielanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Większość Tobie poradzi, abyś udał się do stomatologa i 'mechanicznie' wybielił zęby. To metoda najskuteczniejsza i najprostsza.
Jednak co potem?
Ja jestem zdania, że po takim ewentualnym zabiegu musisz sukcesywnie i odpowiedzialnie dbać o biel zębów. Zainwestuj z dobrą szczoteczkę (najlepiej ultradźwiękową). Podczas wyjazdów korzystaj z szczoteczki sonicznej (zamiast manualnej). I używaj tylko past i płynów do płukania wybielających i wzmacniających szkliwo. Wtedy na pewno będziesz miał pod kontrolą biel swoich zębów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na temat wybielania powstało wiele mitów, więc podrzucam ciekawy artykuł na biomedicalu: http://www.biomedical.pl/uroda/prawdy-i-mity-na-temat-wybielania-zebow-6271.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AleksandraT



Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 11:05 am    Temat postu: odp. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mitów - tak, sporo się pojawiło różnych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noa-Dental
Spamer


Dołączył: 17 Lis 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 17, 2016 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
wybielanie zębów to obszerny temat, najważniejsze aby przedkładać zdrowie zębów i szkliwa nad wygląd. Stosując domowe metody wybielania lub korzystając z różnych preparatów należy robić to ostrożnie ponieważ. Czasami można zniszczyć sobie szkliwo. Zapraszam do przeczytania na temat domowych metod [zakaz umieszczania linków na forum] oraz zabiegu przeprowadzanego u stomatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dynamical



Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Ja wybielałam ząbki metodą laserową i nie mam nic do zarzucenia. Cieszę się moim hollywoodzkim uśmiechem już ponad rok. Jeśli ktoś mieszka blisko to polecam stomatologa z Gliwic Vita-dent http://vita-dent.gliwice.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiniak



Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o metodzie piaskowania zębów, a może ktoś z was stosował tą metodę. Wiem że jest to zabieg który polega na usunięciu osadu i przebarwień za pomocą specjalnego stomatologicznego piasku. Zaproponowała mi go moja pani doktor z http://lux-dent.com.pl/gabinet-stomatologiczny-wroclaw/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group