Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wybielanie

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
farmacja6



Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 2:40 pm    Temat postu: wybielanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Za kilka miesięcy ściągam aparat ortodontyczny i bardzo chciałabym sobie wybielić zęby. po tylu latach walki z krzywym zgryzem chce mieć hollywodzki uśmiech Smile jednak będę miała zakładane implanty, albo mosty. Brakuje mi po jednym zębie z każdej strony. Z tego co wiem, to po założeniu implantów nie da sie wybielić całości. To znaczy, implant sie nie wybieli. Jak to rozwiązać??

polecam prodental group
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anadiya



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 04, 2013 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej się chyba skonsultować w kilku miejscach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anadiya



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 9:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie warto popytać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mania7



Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaka metoda jest bezpieczna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arletka



Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 14, 2014 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio byłam na wybielaniu w Łodzi i jestem bardzo zadowlona i polecam jeśli ktoś jest z okolic. Świetny efekt a ceny tez jedne z niższych. Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lukas88mannheim



Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 15, 2014 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jeśli chodzi o wybielanie zębów, zachęcam do nabycia chociażby gruntownej wiedzy na ten temat. Ogólnie jeszcze dodam od siebie że można polepszyć nasze zęby nawet o kilka odcieni stosując tylko szczoteczkę soniczną. Systematyczność oraz dobra szczoteczka plus pasta przeznaczona do wybielania powinny dać widoczne efekty już po 2 tygodniach stosowania. Taki sposób jest na pewno mniej inwazyjny dla naszego szkliwa. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krysrenata



Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 10, 2014 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Swój problem musisz skonsultować z lekarzem ortodontą albo dentystą. On na pewno Ci doradzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blu



Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 26, 2014 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A po jakim czasie po zdjęciu aparatu można wybielić zęby? Kiedyś słyszałam, że trzeba odczekać pół roku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 10:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybielanie nie rozjaśni wypełnień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marekkuc



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 11, 2014 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozwiązanie jest proste zakładasz białe implanty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group