Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wtórny brak miesiączki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sasha99



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 5:49 pm    Temat postu: wtórny brak miesiączki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 17 lat. Od ponad 2 lat nie mam okresu. Przyczynilo się do tego odchudzanie i intensywne ćwiczenia fizyczne. Od ponad roku juz się nie odchudzam i juz nie ćwiczę. Wróciłam od swojej poprzedniej wagi, gdy jeszcze mialam okres.(mialam go pół roku). Teraz tylko tańczę w wolnych chwilach bo to moja pasja ale myśle, ze to nie jest szkodliwe. Bylam u ginekologa, mialam podany domięsniowo progesteron ale to nic nie dalo, miesiączka nie wróciła. Niedawno mialam badania na poziom hormonow, wyniki będą za jakiś czas. Czy jest szansa, ze przy odpowiedniej wadze okres wróci? Czy 2 lata bez okresu mogą spowodować bezpłodność lub inne konsekwencje? Czy są jakieś inne metody poza braniem hormonow żeby odzyskać miesiączkę? Czy chodzenie na tańce może mi zaszkodzić? Troche tych pytań się nazbierało...ale naprawde nurtują mnie już od jakiegoś czasu. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś zechciał na nie odpowiedzieć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przecież ten temat jest już:

http://www.biomedical.pl/forum/zachwianie-rownowagi-gospodarki-hormonalne-vt2421.html

Zmieniłem tylko tytuł bo było "prosze o pomoc", nawet odpowiedziałęm w tym temacie, jeżeli chcesz nadać inny to nie ma sprawy, wejdz w ten temat i po prawej stronie twojego postu będize przycisk "zmień" i zmień tytuł na odpowiedni - tylko nie na "prosze o pomoc" Wink

A ten temat zamykam, po co 2 takie same Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group