Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wstydliwy problem....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
VeiN
Gość









PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 8:34 pm    Temat postu: wstydliwy problem.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem z moim partnerem juz od dluzszego czasu, ale jeszcze nie wspolzylismy. Jednak czesto piescimy sie oralnie. Ostatnio gdy podniecil mnie przy pomocy palcow z mojej pochwy wyplynela dziwna substancja.... czesto gdy bylo mi dobrze to w okolicy intymnej bylo mokoro ale ostatnio to wrecz sie "wylalo" .... nie wiem co o tym myslec. Nie pekla mi chyba blona dziewicza bo na krew bylo "to" zbyt zadkie i chyba za jasne ( kolor troszke brazowy moze czerwonawy ale sama nie jestem pewna bo na poscieli nie mozna bylo dobrze go rozpoznac). Wiem ze to wszystko moze dziwnie brzmiec ale nie wiem jak inaczej to opisac.... prosze o odpowiedz Sad
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myśle ze te dwa tematy dostarczą Ci odpowiedz, jeżeli nie to pisz Smile

http://www.biomedical.pl/forum/sluz-vt728.html
http://www.biomedical.pl/forum/sluz-cd-vt730.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
VeiN
Gość









PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm juz to czytalam ;] ale nie wiem czy to to samo.... bo po pierwsze wiele razy bylam juz w takim stopniu podniecona a moze nawet bardziej a nigdy tak sie nie dzialo.... i czy to normalne ze wydzielina pojawiajaca sie przy podnieceniu ma taki kolor? a moze jednak byla to blona dziewicza ale w sumie nie czulam bolu.... ehhh sama juz nic nie wiem ....Sad
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze to wszystko zalezy ile masz lat i jak bardzo esteś doświadczona Wink

podniecenie zalezy od dwuch czyników:

-fizycznego
-psychicznego

Wydzielina (śluz) podczas podniecenia jest normalne. Podczas skurczów gdy dostaniesz orgazm możesz nawet zaobserwowa coś w rodzaju "wytrysku" tego śluzu. poprostu zostanie on zassany a gdy dojdzie do rozluźnienia zostanie wypchanięty - normalna zasada fizyczna Wink

Kolor tego śluzu zazwyczaj jest przeźroczysty w tendencją do bielenia, tepko - śliski.

Jego ilość jest jest uwarunkowana podnieceniem, racja, czasem może to powodować dziwne uczucie.

Co do błony dziewczinej, nie zawsze jet to bolesne ani nie zawsze musi występować krwawienie. Nie wiem czy jest to dla Ciebie jakiś problem? jeżeli została by przerwana.

Przerwanie błony niczy nie grozi ani nie niesie za sobą, żadnych konsekwęcji. Czasem zdaża sie ze zostaje ona przerwana przy wkładaniu tamponu, czasem właśnie podczas igraszek, a czasem (ale to już skrajne przypadki) podczas porodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
VeiN
Gość









PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie przerwanie blony dziewiczej nie bylo by dla mnie zadnym problemem a co do tego czy jestem doswiadczona hmm.... jest to moj pierwszy partner ale juz okolo roku jestesmy razem i umiemy sprawic zeby bylo bardzooo milo Wink tylko zastanawia mnie co to moglo byc...? bo czytalam wlasnie kiedys o tym "kobiecym wytrysku" tylko martwi mnie kolor tej wydzieliny ... wiec niby ani to ani na przerwanie blony tez mi to nie wygladalo.... chociaz w sumie pewnie byla to ktoras z tych rzeczy...
aha i dzieki wielkie za pomoc ;]
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No maja wiedze już sie kończy co do tego dlaczego kolor mógł by być zmieniony Wink

Nie ma za co wrazie jakiś pytań pisz, tyle co wiemy i potrafimy postaramy sie rozwiac wątpliwości - chodz lekarzami nie jesteśmy Wink

A myśle że on by mogł odpowiedzieć na twoje pytanie Smile Chyba że znajdzie sie na forum ktoś kto będzie wiedział dlaczego kolor sie zmienił Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group