Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

WSTYDLIWY PROBLEM!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 4:08 pm    Temat postu: WSTYDLIWY PROBLEM! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!
przedstawie swój wstydliwy problem:
półtora roku po ciąży zrobiłam sobie badania i wyszło że mam lekką anemię, lekarz przepisał mi żelazo, wit B, kwas foliowy, falvit.
po paru dniach brania tych leków zauważyłam że moje stolce są cały czas luźne i ciemne i w dodatku "leci" mi krew-żywa, czerwona. Przed każdym wypróżnieniem towarzyszy mi ból brzucha.
Czy to może być przez te leki czy może coś innego?
pomóżcie Crying or Very sad
Powrót do góry
stonka
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stolce moga byc ciemne od żelaza a luźne od wit B (w falwcie jest o ile pamiętam i jedno i drugie więc masz zwiększoną dawkę) ale krwawienie z odbytu zawsze jest powodem do niepokoju - może to hemoroidy, może mikropękniecia ale moe byc cos poważnejszego. kontaktuj sie pilnie z lekarzem, zleci ci badania diagnostyczne. poczytaj tez ulotki lekarstw czy mozna je stosować razem i jakie maja skutki uboczne. ale nawet jak cie to uspokoi to i tak kontakt z lekarzem jest konieczny zeby zmienił dawki lub leki. nie lekceważ tego
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję za odpowiedź
faktycznie to wszystko od witamin, krew również mianowicie lekarka przypisując mi żelazo nie dała mi nic na osłonę i podrażniło mi dwunastnicę dostałam inne leki
dobrze że poszłam bo naczytałam się tyle artykułów że myślałam że padnę przed gabinetem Confused , na szczęście to nic strasznego
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group