Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wstydliwa sprawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 4:36 pm    Temat postu: Wstydliwa sprawa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam na poczatq dodam ze poród jeszcze mnie czeka,ale
martwi mnie wiele spraw z nim zwiazanych. Jest jedna rzecz krepujaca ktora nie daje mi spokoju-mianowicie dowiedziałam sie od znajomej ,ze jak zaczyna sie porod to ma sie wrazenie ze potrzebujemy sie wyproznic (sprawy fizjologiczne).I czy jest taka mozliwosc ze jesli bede rodzic naturalnie to moge niezapanowac nad swoimi potrzebami fizjologicznymi.Bardzo mnie to martwi bo to dosc krepujace jak cos takiego by sie stało. SadSad
Prosze o odpowiedz
Dziekuje
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego przed porodem robi sie lewatywe,ja akurat mialam cesarke i nie mialam z tym problemu,ale mojej kolezance zdarzylo sie popuscic troche moczu podczas wysilku.To jest normalne i nie ma sie czego wstydzic,w koncu jestesmy tylko ludzmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja musiałam już podczas rozwierania szyjki na kibelku siedzieć ale dzięki temu omineła mnie lewatywa lub opróżnienie na sali podczas parcia

jednak dla lekarzy to normalka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group