Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wstrząśnienie mózgu a ból kręgosłupa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jasiaaa18



Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 25, 2012 3:44 pm    Temat postu: wstrząśnienie mózgu a ból kręgosłupa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich. mam pytanie. czy ból kręgosłupa od odcinka lędźwiowego w dół może być spowodowany wstrząśnieniem mózgu? słyszałam o bólu odcinka lędźwiowego a mnie męczy od dnia kiedy się uderzyłam i doznałam wstrząśnienia właśnie ból od odc lędźwiowego w dół. proszę o pomoc i z góry dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renii



Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 3:46 pm    Temat postu: wstrząśnienie mózgu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas wstrząśnienia mózgu występują takie objawy jak: wymioty, zaburzenie widzenia, zawroty głowy, krwawienie z nosa lub ucha, kilku minutowa utrata przytomności itd. Twoje bóle kręgosłupa mogą być skutkiem samego upadku, dlatego należałoby skonsultować to z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group