Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wrodzona wada odbytu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przemo83



Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 10:36 pm    Temat postu: wrodzona wada odbytu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chciałbym się kogoś tutaj zapytać czy istnieje coś jak wrodzona wada odbytu?
Nie pytam, bez powodu. Już od urodzenia, mam powazne problemy z wypróżnianiem.Problemy z oddawaniem stolca trwają aż do dzisiaj.
Problem mój polega na tym, że nie czuje wogóle parcia na 2 lub 3 dzień.
Obecnie wydalam stolec co 6 dzień(wczesniej co 14 dzień) ze wspomaganiem(rectanal i metoclopramidum), jednak i tak cięzko stolec wychodzi z odbytu.(z dużym wysiłkiem)
Miałem przeprowadzane 3 badania: kolonoskopia, wlew kontrastowy jelita grubego,badanie proktolog. które nic nie wykazały.
Ostatnio proktolog(po badaniu proktolog.) zasugerował mi, że mogę mieć wadę wrodzoną odbytu, polegającą na tym że w odbycie nie mam jak to określił tzw."kłębków nerwowych" i dlatego nie czuje parcia.
Pytam w takim razie, czy to prawda?Czy kotś ma podobny przypadek(od urodzenia) jak mój?
Dodam, że na diecie też byłem i nic mi nie pomogła.
Za wszelkie info dzięki.


Pozdrawiam - Przemek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group